Центр психосоціальної підтримки в Ірпені

Центр психосоціальної підтримки в Ірпені

Плюс один центр психосоціальної підтримки Українського Червоного Хреста, який став восьмим подібним закладом в Україні. Метою таких центрів є допомога людям, та зокрема дітям, у подоланні стресу, зняття емоційної напруги, адаптація до життя в умовах постійних змін та підвищення обізнаності щодо психічного здоровʼя.

У двох кімнатах Центру проводитимуться групові заняття з елементами творчості та активні ігри для дітей і дорослих, заходи для людей поважного віку, а також активності з метою підтримки всієї родини.

«До Центру психосоціальної підтримки в Ірпені зможе звернутись кожен, хто цього потребує і отримати необхідну допомогу. Для Українського Червоного Хреста пріоритетним завданням при організації просторів, зокрема для дітей, є облаштування укриттів. У цьому приміщенні також облаштовано сучасне укриття аби діти, які беруть участь у психосоціальних заходах, могли безпечно продовжувати свої заняття», – зазначив Ігор Прокопенко, голова Київської обласної організації Українського Червоного Хреста.

Центр психосоціальної підтримки знаходиться за адресою:
м. Ірпінь, вул. Северинівська, 120 А.
Графік роботи: понеділок-п’ятниця, 10:00-18:00.

Ми поруч!

Share this post