Компанія Кока-Кола спільно з Українським Червоним Хрестом передала у громади України 37 мобільних котелень до початку опалювального сезону  

Компанія Кока-Кола спільно з Українським Червоним Хрестом передала у громади України 37 мобільних котелень до початку опалювального сезону  

Система Компаній Кока-Кола в Україні спільно з Українським Червоним Хрестом не припиняють підтримку українців – надають воду та напої для постраждалих регіонів, доставляють гуманітарну допомогу, відновлюють інфраструктуру та встановлюють електро- та теплогенераційне обладнання в громадах. Кока-Кола повідомляє про встановлення 37-ти мобільних котелень у громадах, які найбільше потребували допомоги перед початком опалювального сезону.

Впродовж вересня-жовтня у територіальні громади відправлено 37 мобільних котелень, що були виготовлені українським виробником на замовлення Українського Червоного Хреста за фінансової підтримки компанії Кока-Кола.

«Ми пам’ятаємо минулу зиму та ті труднощі, з якими стикнулися українці під час припинення теплопостачання у низці українських міст. Кока-Кола закупила в українського виробника 37 котелень, які будуть обігрівати лікарні, школи, житлові будинки. Ми сформували замовлення на їх виготовлення заздалегідь і надзвичайно задоволені, що встигли поставити котельні у громади на початок опалювального сезону», – зазначив Андрій Бублик, директор з корпоративних зв’язків і сталого розвитку Coca-Cola HBC в Україні, Вірменії та Молдові.

Всього виготовлено та поставлено 9 котелень потужністю 200 кВт, 19 котелень потужністю 500 кВт і 9 – 1000 кВт. Котельні працюють на природному газі, видобуток якого в Україні достатній для внутрішніх потреб, а також можуть переключатися на дизельне паливо у випадку перерв у постачанні газу.   Більшість котелень буде встановлено стаціонарно на заміну зруйнованим та зношеним, а у кількох містах, де теплогенерація працює на межі можливостей, ці котельні використовують як запасні під час аварій. Мобільність котелень, можливість їх переміщення та швидкого монтажу є особливо важливою в даний час. Отримувачами котелень є переважно комунальні підприємства, які постачають тепло у своїх населених пунктах – тобто власниками котелень стали місцеві територіальні громади.

Український Червоний Хрест у координації із органами державної влади визначив громади, які найбільш потребують підтримки у зимовий період та забезпечив контроль постачання та встановлення котелень від виробника у громади. Кошти на реалізацію проєкту виділила компанія Кока-Кола, вартість якого становить близько $3,5 млн.

«Минулої зими Український Червоний Хрест забезпечував необхідним обладнанням об’єкти критичної інфраструктури, лікарні, прихистки та громади, аби люди мали тепло та світло. Підготовку до зимового періоду 2024 року ми почали ще весною, адже розуміємо наскільки важливою є допомога людям під час війни. Завдяки підтримці нашого багаторічного партнера – Системи компаній Кока-Кола в Україні, ми передаємо теплогенераційне обладнання у десятки громад для шкіл, садочків, лікарень та багатоповерхових житлових будинків. За нашими підрахунками, мобільні котельні зможуть забезпечити теплом понад 42 тисячі людей»,- повідомив Максим Доценко, генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України.

Від початку війни Компанія Кока-Кола, її партнери з розливу напоїв та Фундація Кока-Кола надали гуманітарну допомогу для України у розмірі 30 млн дол. США.

Share this post