Участь у Міжнародному тренінгу зі здорового довголіття

Участь у Міжнародному тренінгу зі здорового довголіття

В рамках робочого візиту до Італії, представники Українського Червоного Хреста взяли участь у Міжнародному тренінгу зі здорового довголіття.

Основна мета тренінгу — вдосконалення навичок та методологічних можливостей у сфері догляду за людьми літнього віку й програм здорового довголіття.

Впродовж трьох днів учасники обмінюються досвідом, знайомляться із найсучаснішими практиками у сфері здорового довголіття, удосконалюють навички з впровадження програм здорового довголіття, планують цю діяльність, навчаються звітності та оцінки ефективності роботи програм.

Діяльність із підтримки людей літнього віку та створення програм здорового довголіття є одним із важливих напрямків гуманітарної допомоги. Програми дозволяють створювати для такої категорії людей простір, що допомагатиме їх соціальній інтеграції в громадах, додатковому навчанню, покращенню психічного здоров’я, отриманню інформації, спрямованої на захист їх життя та здоров’я.

Український Червоний Хрест має значний досвід у створенні та впровадженні програм здорового довголіття, у рамках напрямку догляду вдома. Догляд за самотніми людьми літнього віку та їх соціальна підтримка діє в Українському Червоному Хресті вже понад 60 років, а «Клуби активного довголіття» на рівні громад почали створюватися ще з 2020 року.

Участь у міжнародному тренінгу зі здорового довголіття дасть змогу фахівцям Українського Червоного Хреста вдосконалити свої навички в організації та покращенні якості послуг в «Клубах активного довголіття», щоб надавати людям літнього віку більш комплексну гуманітарну допомогу та дозволить масштабувати діяльність «Клубів активного довголіття» для тих людей, хто цього найбільше потребує.

Тренінг був організований Міжнародною Федерацією Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

Share this post