Зустріч з директором Норвезької агенції співробітництва в галузі розвитку та директором Норвезької ради у справах біженців

Зустріч з директором Норвезької агенції співробітництва в галузі розвитку та директором Норвезької ради у справах біженців

Сьогодні мобільна медична бригада Українського Червоного Хреста працювала у селі Гавронщина, що на Київщині. Там вони зустрілися з директором Норвезької агенції співробітництва в галузі розвитку Баардом Вегаром Солхєллом та директором Норвезької ради у справах біженців Робертом Віла-Секстом у Київській області.

Під час робочого візиту до України норвезька делегація дізналася про важливість надання первинної медичної допомоги гуманітарними організаціями у громадах, які постраждали від війни, а також безпосередньо ознайомилися з роботою мобільних медичних бригад й послугами, які вони надають населенню.

«Я вражений неймовірною роботою Українського Червоного Хреста сьогодні. Надання медичних послуг мобільними медичними бригадами допомагає охоплювати дуже велику кількість людей, які потребують допомоги. Величезне враження справила також рішучість і компетентність персоналу Українського Червоного Хреста. Дякуємо, що ви є нашим партнером!», – зазначив Баард Вегар Солхєлл.

«Для того, щоб займатись широкомасштабним покращенням рівня первинної медичної допомоги населенню, нам дуже необхідна допомога наших партнерів. І ми її отримуємо. Це дає можливість цій системі працювати. Бо 128 мобільних медичних бригад – це понад 1500 прийомів людей в день», – сказав Олександр Бабенко, керівник департаменту охорони здоров’я та опіки Українського Червоного Хреста.

Наразі в Україні працюють 128 мобільних медичних бригад Українського Червоного Хреста в 22 областях країни. За підтримки Норвезького Червоного Хреста мобільні медичні бригади реалізують свою діяльність в Тернопільській, Хмельницькій та Дніпропетровській областях.

Також, Норвезький Червоний Хрест підтримує Український Червоний Хрест у напрямках догляду вдома, психосоціальної підтримки, навчанню першій допомозі та реагуванні на надзвичайні ситуації.

Share this post