Навчання з екстремального керування автотранспортом для волонтерів Українського Червоного Хреста

Навчання з екстремального керування автотранспортом для волонтерів Українського Червоного Хреста

Сьогодні дістатися до точок видачі гуманітарної допомоги чи евакуації людей достатньо непросто. Часто волонтерам доводиться їздити по бездоріжжю, з ризиками застрягти у піску, багнюці та в умовах небезпеки повітряної тривоги. Тому знання з екстремального керування автотранспортом необхідні, щоб водії мали підготовку до безпечних дій у будь-яких надзвичайних ситуаціях. Бо від маневрів водія можуть залежати життя пасажирів.

Волонтери загону швидкого реагування Національного комітету Українського Червоного Хреста пройшли кількаденний тренінг з керування автотранспортом за екстремальних умов та відпрацювали знання на практиці.

Учасники опанували сучасні аспекти якісного управління автопарком, техніки еко-водіння, «оборонного» водіння в зонах конфлікту тощо, а також удосконалили навички управління різними типами автомобілів та їзди по бездоріжжю.

Тренінг організований Департаментом логістики Національного комітету Українського Червоного Хреста за підтримки Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

Share this post