Допомога постраждалим на місці ДТП
Загін швидкого реагування Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста України регулярно виїжджає до Херсону на чергування, еваекуацію людей, доставку гуманітарної допомоги.
Повертаючись з одного із таких чергувань волонтери стали свідками дорожньо-транспортної пригоди. Разом з медиками та поліцією волонтери надали першу допомогу постраждалим та транспортували жінку до медичного закладу.
Ми поруч.
![](https://redcross.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/279.webp)
![](https://redcross.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/280.webp)
![](https://redcross.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/281.webp)
![](https://redcross.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/282.webp)