Масштабна партія гуманітарної допомоги мешканцям Херсонщини

Масштабна партія гуманітарної допомоги мешканцям Херсонщини

Товариство Червоного Хреста України доставило масштабну партію гуманітарної допомоги мешканцям Херсонщини – буржуйки, їжу та гігієнічні набори.

У деокупований Херсон Товариство Червоного Хреста України доставило 1320 продуктових та понад 2000 гігієнічних наборів, які вже передано населенню. Також організовано доставку 1276 буржуйок, які розподілені між територіальними громадами області відповідно до потреб. Крім того, Товариство Червоного Хреста України забезпечує медичні заклади Херсонщини генераторами та допомагає відновлювати інфраструктуру області.

«Найближчим часом на території Херсонської області Червоний Хрест України планує впроваджувати й інші напрямки своєї діяльності, такі як: допомога соціальних помічників маломобільним громадянам, навчання правил поводження з вибухонебезпечними предметами, проведення навчань з першої допомоги», – зазначив Ілля Клецьковський, заступник генерального директора Національного комітету Товариства Червоного Хреста України.

Водночас задля оперативного виявлення та реагування на гуманітарні потреби населення проведено спільну зустріч представників Червоного Хреста України з головою Херсонської ОВА Ярославом Янушевичем, де присутні обговорили питання щодо допомоги в зимовий період, у тому числі в облаштуванні Пунктів незламності та прихистків для населення на території області.

Share this post