На Сумщині волонтери вітають дітей ВПО з прийдешніми святами
Волонтери Сумської обласної організації Товариства Червоного Хреста України вітають дітей ВПО з прийдешніми святами.
Щоб підтримати святковий настрій, подарувати трохи радощів та віри у дива волонтери організували доставку дитячих подарунків. На велосипедах у тематичному вбранні волонтери виїжджають з подарунками до дітей, родини, яких через війну вимушені були покинути свої домівки й розпочати нове життя на Сумщині.
![](https://redcross.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/134.webp)
![](https://redcross.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/135.webp)
![](https://redcross.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/136.webp)