У Львові пройшла тренінгова сесія з Першої психологічної допомоги для психологів та соціальних педагогів

У Львові пройшла тренінгова сесія з Першої психологічної допомоги для психологів та соціальних педагогів

У Львові тренери напрямку психосоціальної підтримки Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ) провели 5 тренінгів з першої психологічної допомоги (ППД).

Перша психологічна допомога (ППД) – це спосіб підтримки людей, які опинилися у скрутній або кризовій ситуації, допомога їм у керуванні цією ситуацією та прийнятті обґрунтованих рішень.

Команда тренерів Харківської, Чернівецької, Івано-Франківської та Львівської обласних організацій Товариства Червоного Хреста України з 14 по 23 вересня 2022 року навчала правильному наданню ППД шкільних психологів та соціальних педагогів. Близько 90 учасників зі шкіл, ліцеїв та інших освітніх закладів Львова під час тренінгової сесії дізналися про:

  • існуючі реакції на стрес;
  • способи заспокоєння людей, які зіткнулися із кризовими подіями;
  • важливість турботи про себе під час стресових ситуацій;
  • навчалися визначати, чи потребує людина спеціалізованої допомоги.

В проведені тренінгів були задіяні нові інструктори, які пройшли тренінг з ПСП, та поділилися враженнями від події.

Денис: «Дуже цінно почуватися на своєму місці та отримати підтримку від команди. Я побачив, наскільки важливо систематизувати наявні знання про першу психологічну допомогу та отримати нові. Адже ми маємо можливість підтримати людей по всій Україні правильно та вчасно зараз, а також допомогти їм в довгостроковій перспективі».

Ірина: «Це був хвилюючий та насичений день. Відчувалась підтримка та допомога від досвідчених тренерів, які допомагали проводити тренінг. Досвідчені педагоги, які навчалися наданню ППД, чудово йшли на контакт та активно брали участь у тренінгу».

Для учасників також проходили практичні заняття, щоб в подальшому вони могли правильно та своєчасно надавати першу психологічну допомогу різним категоріям населення, яке цього потребує.

Детальніше про ППД ви можете дізнатися на сайті: Перша психологічна допомога – Товариство Червоного Хреста України.

Share this post