Волонтерів Загонів швидкого реагування Червоного Хреста України в різних куточках України відзначили та нагородили до Дня рятувальника

Волонтерів Загонів швидкого реагування Червоного Хреста України в різних куточках України відзначили та нагородили до Дня рятувальника

Загони швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України – надійні партнери ДСНС України у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Волонтери оперативно виїжджають на місця подій та надають необхідну допомогу, зокрема:

  • участь у рятувально-пошукових операціях;
  • надання першої допомоги і першої психологічної допомоги постраждалим;
  • евакуація та транспортування постраждалих;
  • розгортання наметів для відпочинку, зігрівання й тимчасового перебування постраждалих і рятувальників;
  • забезпечення необхідними речами, продуктами харчування і водою рятувальників та постраждалих тощо.

З початку війни Загони швидкого реагування працюють у понаднормовому режимі, часто чергують цілодобово й продовжують допомагати команді з ДСНС України.

Найактивніших волонтерів Загонів швидкого реагування до Дня рятувальника відзначили подяками та нагородами у різних областях України.

Наприклад, командир Загону швидкого реагування Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Павло Бузник став лауреатом акції «Друзі ДСНС» й отримав найвищу відзнаку українських рятувальників – нагрудний знак «Знак Пошани».

Також Президент України Володимир Зеленський привітав лауреатів Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року», серед яких був командир Загону швидкого реагування Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України Віталій Цибарєв. Віталія відзначили за найкращі якості, які були продемонстровані за час війни – сміливість, рішучість, людяність!

Крім того, волонтерів Загону швидкого реагування Національного комітету Товариства Червоного Хреста України, які з перших днів повномасштабної війни допомагали в евакуації людей з Бучі і Ірпеня, відзначила Ірпінська громада.

Це тільки початок великого списку тих волонтерів, які сьогодні часто ризикують собою для допомоги іншим.

Пишаємося!

Ми – поруч!

Share this post