Червоний Хрест України висловлює співчуття з приводу смерті Уляни Стельмах

Червоний Хрест України висловлює співчуття з приводу смерті Уляни Стельмах

10 липня 2022 року пішла із життя Уляна Стельмах, голова Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України. Незважаючи на боротьбу з хворобою, Ульяна до останнього дня допомагала населенню, яке постраждало від війни та знайшло прихисток на Львівщині. Її особисті цінності завжди співпадали із цінностями та ідеями Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, де людське життя і гідність – є найголовнішими у світі.

В організації Уляна Стельмах віддано підтримувала та допомагала вразливим верствам населення. Її добре, чуйне, завжди сповнене силою та енергією серце запалювало стомлені очі найвразливіших людей, давало віру й надію тим, хто зневірився в них, та бадьоро підтримувало всіх, хто опинився віч-на-віч з бідою й потребував підтримки.

Крім допомоги людям, Уляна жила діяльністю самої організації. Як керівник вона завжди була готовою до нових змін, вдосконалень та розвитку обласної організації. Її мудрі рішення та гуманітарні вчинки ставали прикладом для нових волонтерів, з якими вона щодня допомагала сотням людей у Львівській області.

Висловлюємо найщиріші співчуття рідним та близьким.

Share this post