26.06.2022 – робота ЗШР на місці обстрілу житлового будинку у Києві

26.06.2022 – робота ЗШР на місці обстрілу житлового будинку у Києві

Товариство Червоного Хреста України зранку 26 червня 2022 року отримало повідомлення від ДСНС України про вибухи у Києві. Загін швидкого реагування одразу вирушив до місця влучання ракет для допомоги постраждалим.

11 волонтерів Загону швидкого реагування Національного комітету Товариства Червоного Хреста України організували пункт гідратації та першої допомоги. Постраждалим обробляли рани та надавали першу психологічну допомогу. Також волонтери брали участь у розблокуванні людей під завалами та спільно з рятувальниками евакуювали постраждалих з 8 поверху житлового будинку.

Крім того, була організована польова кухня, яка забезпечила гарячим харчуванням понад 150 рятувальників Головне управління ДСНС України у м.Києві, КАРС “Київська служба порятунку”, Національна поліція України тощо, та видано продукти харчування і воду постраждалому населенню, що проживає в кварталі епіцентру події.

На жаль, одна людина загинула у цій події. Також є поранені, в тому числі 7-ми річна дівчинка, це дитина загиблого чоловіка. Наші співчуття рідним загиблого та якнайшвидшого одужання пораненим.

 

Share this post