З початку війни Червоний Хрест України вже допоміг понад 4,3 млн людям в Україні

З початку війни Червоний Хрест України вже допоміг понад 4,3 млн людям в Україні

Гуманітарна допомога є першочерговою потребою для постраждалого населення, а саме для тих, хто залишається в населених пунктах, де ведуться або велися активні бойові дії, а також для тих, хто знайшов прихисток у більш безпечнішому місці, маючи із собою лише документи та дорожню сумку.

В період з 24 лютого було мобілізовано, видано та відправлено в різні області України для підтримки постраждалого від війни населення понад 16 275 тонн гуманітарного вантажу, а це:

  • чоловічі та жіночі гігієнічні товари,
  • продукти харчування, питна вода,
  • лікарські засоби, одяг, взуття,
  • речі для облаштування побуту місць тимчасового розміщення ВПО – ковдри, матраци, постільна білизна, рушники, посуд,
  • побутова техніка – мікрохвильові печі, хлібопечі, холодильники, пральні машини, електрогенератори,
  • а також дитячі речі – одяг, харчування, засоби гігієни, підгузники, візочки тощо.

Постраждалому населенню видано:

  • 1 038 881 продуктовий набір;
  • 707 117 гігієнічних наборів.

Крім того, Червоний Хрест України централізовано надає допомогу медичним закладам України. Наразі передано 249 тонн лікарських засобів та витратних матеріалів.

«Ми створили дуже потужну структуру Червоного Хреста України, яка вже 104 роки показує успіхи у подоланні гуманітарних криз, з якими стикається населення України», – відмітив Микола Поліщук, Перезидент Товариства Червоного Хреста України. «Понад 8000 волонтерів та близько 500 співробітників у 183 місцевих осередках Червоного Хреста України щодня працюють для допомоги постраждалому населенню України».

Робота здійснюється також за підтримки понад 20 Національних товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та міжнародних і національних партнерів таких, як Всесвітня продовольча програма ООН, Unicef, Shell, Райффайзен Банк та інші.

Діяльність кожного непроста і, нажаль, внаслідок авіанальотів та обстрілів з 24 лютого пошкоджено чи, навіть, повністю зруйновано 16 офісів Червоного Хреста України, що є порушенням МГП і воєнним злочином. Але ми попри все продовжуємо працюєвати 24/7 і вдячні кожному за внесок до спільної мети – допомагати населенню України.

Share this post