Червоний Хрест України, Міжнародний комітет Червоного Хреста та Міністерство соціальної політики підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо надання грошової допомоги постраждалому населенню

Червоний Хрест України, Міжнародний комітет Червоного Хреста та Міністерство соціальної політики підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо надання грошової допомоги постраждалому населенню

22 квітня у Києві відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Товариством Червоного Хреста України, Міжнародним комітетом Червоного Хреста та Міністерством соціальної політики для надання фінансової підтримки вразливим верствам населення, які постраждали внаслідок збройного конфлікту в Україні. Фінансова допомога становить 2500 грн на одну людину протягом одного місяця та є вкрай важливою для допомоги вимушено переміщеним особам, а також тим, хто залишається у місцях, які сильно постраждали від воєнних дій.

На реалізацію цієї програми Червоний Хрест України мобілізує 500 мільйонів гривень, а Міжнародний комітет Червоного Хреста – 1,9 мільярда гривень.

«Наші співробітники та волонтери невтомно працюють та й надалі будуть продовжувати допомагати найбільш уразливим категоріям населення в Україні. Надання грошової допомоги дозволить людям самостійно приймати рішення про те, як вони хочуть використовувати отриману допомогу», – зазначив Микола Поліщук, Президент Товариства Червоного Хреста України.

Товариство Червоного Хреста України вже 104 роки захищає життя людей, попереджає та полегшує їх страждання під час збройних конфліктів і природних катастроф. З перших днів повномасштабного вторгнення Червоний Хрест України фокусується свою діяльність на допомозі постраждалим людям. Товариство надає гуманітарну допомогу, психосоціальну підтримку, проводить інформаційну діяльність з першої допомоги, мінної небезпеки та міжнародного гуманітарного права. Команди Загону швидкого реагування виїжджають до гарячих точок, супроводжують евакуацію та допомагають постраждалим на місці руйнувань житлових будинків.

Share this post