Червоний Хрест України допомагає у звільнених передмістях Києва
Загін швидкого реагування Національного комітету Товариства Червоного Хреста України допомагає у звільнених передмістях Києва: Ірпінь, Буча, Гостомель. Волонтери розгорнули в Ірпені два намети з гарячею їжею та напоями, предметами гігієни, підзарядки телефонів. У наметах волонтери також надають першу допомогу й першу психологічну допомогу.
За підтримки «Київхліб» волонтери розвезли до 5 пунктів 500 буханок свіжевипеченого хліба. Люди, отримавши хліб, плакали – за місяць окупації вони забули, як пахне і смакує свіжий хліб. Розвели й 3 тонни питної води.
Крім цього, волонтери транспортували з Бучі та Гостомеля п’ять постраждалих.
Загалом на місці діють 26 волонтерів на 7 автомобілях.
![277775747_4218472381522538_7037872150490112869_n](https://redcross.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/277775747_4218472381522538_7037872150490112869_n.jpg)
![277673171_4218473038189139_6192033882243818659_n](https://redcross.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/277673171_4218473038189139_6192033882243818659_n.jpg)
![277670045_4218473098189133_2877305227940479946_n](https://redcross.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/277670045_4218473098189133_2877305227940479946_n.jpg)
![8967887887398106444_n](https://redcross.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/8967887887398106444_n.jpg)
![277794496_4218473124855797_2884266833362063661_n](https://redcross.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/277794496_4218473124855797_2884266833362063661_n.jpg)