Uber у партнерстві з ТЧХУ підтримує вакцинацію від COVID-19

Uber у партнерстві з ТЧХУ підтримує вакцинацію від COVID-19

Uber у партнерстві з Товариством Червоного Хреста України підтримує вакцинацію від COVID-19

● З метою підтримки тих, хто цього потребує найбільше, компанія співпрацює з Товариством Червоного Хреста України у 5 містах, де працює Uber: Києві, Харкові, Одесі, Львові та Дніпрі.

● Uber надасть промокоди на безкоштовні поїздки до центрів вакцинації Товариству Червоного Хреста України на підтримку боротьби з пандемією COVID-19.

● Uber – перша платформа з подібними ініціативами в Україні.

В Україні продовжуються карантинні обмеження у зв’язку з поширенням COVID-19. Посилення епідеміологічних рівнів небезпеки у різних областях України було вимушеною дією для стримування поширення пандемії, адже щодня лікарі фіксують велику кількість нових випадків COVID-19 та високий рівень смертності.
Через радикальні карантинні обмеження більшість українців відчувають самотність, страх, апатію та депресію, зокрема, малозабезпечені, люди похилого віку та люди з інвалідністю.

Волонтери Товариства Червоного Хреста України докладають максимум зусиль для доставки гуманітарної допомоги вразливим верствам населення. Вони також надають послуги з догляду на дому (у окремих регіонах) і роблять значний внесок у національну державну кампанію з вакцинації, допомагаючи органам державної влади включно з міністерствами, системою охорони здоров’я та місцевими адміністраціями, відповідно до своєї місії та мандата.

Саму тому Uber співпрацює з Товариством Червоного Хреста України, щоб підтримати тих, хто цього потребує, а також волонтерів, допомагаючи їм безпечно дістатися до основних центрів вакцинації.

«Для Uber, як технологічної платформи, що пропонує рішення для безпечних поїздок, є надзвичайно важливим поширення безпеки по всій Україні. Під час пандемії українці страждають від обмежень в пересуванні, зростаючого страху за своє здоров’я та депресії. Тому ми співпрацюємо з Червоним Хрестом України, щоб допомогти волонтерам та тим, хто цього потребує, безпечно дістатися до центрів вакцинації. Ми пишаємося тим, що є першою платформою з подібними ініціативами в Україні», – коментує Катерина Нетименко, Country Manager Uber Ukraine.

Генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України Максим Доценко зазначив:

«Від початку пандемії Червоний Хрест України бере активну участь у мінімізації наслідків COVID-19 – допомагає лікарням з технічним забезпеченням та гігієнічними засобами, проводить інформаційну роботу серед населення і забезпечує продуктовими/ гігієнічними наборами, здійснює психосоціальну підтримку та інші види допомоги найбільш вразливим. Ми раді співпраці з бізнес сектором, адже разом ми можемо не лише вирішити деякі гуманітарні проблеми, що є в нашій країні, але й врятувати багато людських життів».

Як це працює
Безкоштовні поїздки до центрів вакцинації надаються Товариству Червоного Хреста України на підтримку боротьби з пандемією COVID-19. Вони призначені для людей похилого віку та вразливих верств населення, яким необхідна допомога, щоб дістатися до центрів вакцинації, а також для волонтерів та співробітників Червоного Хреста, які беруть участь у гуманітарній підтримці населення під час пандемії. Промокоди діятимуть у Києві, Харкові, Одесі, Львові та Дніпрі.

Безпека перш за все
Наша політика безпеки все ще діє, щоб допомогти захистити всіх. У 2020 році Uber запровадив безпрецедентні заходи безпеки, аби забезпечити здоров’я користувачів застосунку. Всім пасажирам і водіям Uber в Україні нагадують про заходи безпеки перед здійсненням поїздки. В Україні водіїв також просять зробити селфі, щоб переконатися, що вони носять маску або інший засіб захисту, за допомогою технології перевірки, вбудованої в застосунок. Водій, на якому немає маски або іншого засобу захисту, не зможе вийти на лінію. Всі водії також повинні підтвердити, що вони вживають додаткових заходів безпеки: здійснюють регулярну дезінфекцію свого автомобіля і мають дезінфікуючі засоби для рук для своїх пасажирів.

Share this post