Діяльність Служби розшуку на Львівщині

Діяльність Служби розшуку на Львівщині

У мальовничому куточку Галицького краю нещодавно фахівці та волонтери Служби розшуку і психосоціальної підтримки Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України провели зустріч для сімей, чиї рідні зникли безвісти через події на сході країни. На зустрічі учасники ознайомилися з методами подолання стресу та взяли участь у творчому майстер-класі з виготовлення свічок надії. Частину виготовлених робіт незабаром передадуть для тих родин, які не змогли бути присутніми на зустрічі. Лялька-мотанка, яку власноруч зробили учасники зустрічі, стане для родин оберегом та згадкою про зустріч.

Протягом заходу родини також спілкувалися із фахівцями Міжнародного Комітету Червоного Хреста та Служби розшуку про відновлення родинних зв’язків, які були втрачені внаслідок збройного конфлікту.

«Ці два дні стали розрадою, якої так не вистачає у моєму житті. Я була в оточенні людей, які відчувають мій біль. Ми можемо підтримати один одного та набратися сил для подальших пошуків – поділилася враженнями пані Надія, чия мати зникла безвісти у м.Горлівка Донецької області. – Я сьогодні відчула радість від творчості і це було давно забуте відчуття!»

Діяльність щодо супроводу родин здійснюється Службою розшуку Товариства Червоного Хреста України в тісній співпраці, координації та за підтримки Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Share this post