Оголошуємо конкурс проектів ТЧХУ-2021 для розвитку місцевих організацій

Оголошуємо конкурс проектів ТЧХУ-2021 для розвитку місцевих організацій

Національний Комітет Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ) оголошує внутрішній конкурс проектів ТЧХУ-2021 для розвитку місцевих організацій, який проходить у рамках співпраці та підтримки Міжнародного Комітету Червного Хреста (МКЧХ) та Данського Червоного Хреста 

Хто може брати участь: 

Група А – всі місцеві та обласні організації: Донецька та Луганська області (територія відповідальності Словянської, Маріупольської та Сєвєродонецької суб-делегацій МКЧХ); Одеська, Миколаївська та Херсонська області, при цьому перевага надаватиметься проєктам, що стосуються внутрішньо переміщених осіб.  

Група Б – тільки пілотні місцеві організації в рамках Програми Браво: м. Київ – Подільська РО, Дніпровська РО, Херсонська область – Генічеська, Каланчацька, Корабельна м.Херсон, Білозерська РО, Дніпропетровська область – Криворізька МРО, Харківська область– Куп’янська МРО,  Красноградська МО, Запорізька область – Бердянська МО, Вінницька область – Вінницька МО, Львівська область – Шевченківська РО, Миколаївська область – Южноукраїнська МО, Миколаївська міська, Снігурівська та Вознесенська; Закарпатська область – Ужгородська МО.    

 Звертаємо увагу, що важливою умовою успішної проектної заявки, є активна участь волонтерів у процесі написання та реалізації, тому рекомендуємо одразу залучити волонтерів усіх напрямків діяльності, включаючи загони швидкого реагування (ЗШР) та партнерські організації у разі необхідності.  

 ОБОВ’ЯЗКОВО під час написання заявки та її подачі необхідно проводити консультації та отримати лист-підтримки від вашої Обласної Організації ТЧХУ.

   Будуть підтримані проекти, які направлені на:  

  1.  залучення ресурсів в організацію або – 
  2.  удосконалення вже існуючих практик надання допомоги вразливим верствам населення.   

Для отримання підтримки необхідно подати заявку та взяти участь у відборі проектів. Заявка складається з опису проекту та бюджету, листа-підтримки, за необхідності – додатків).
Відбір складається з трьох основних етапів:  

  •  розробка опису та бюджету проекту, консультування з відділом мобілізації ресурсів Національного комітету ТЧХУ, подача заявки – до 28 липня; але до 25 червня обов’язково необхідно подати попередню концепцію проекту.   
  •  оцінка проектів (візити в організації) та відбір отриманих проектів Комісією, яка складається з представників Національного комітету ТЧХУ, партнерських організацій (МКЧХ, Данського ЧХ) – серпень 2021 року.  
  •  підписання угоди та отримання фінансової підтримки для реалізації проекту – вересень 2021 – вересень 2022 року. Впродовж цього періоду підготовка проміжних та фінального звіту. Після вересня 2022 року проект має функціонувати самостійно вже без грантових коштів. Тобто, цим самим забезпечуємо сталість проекту. 

   Шаблон опису та бюджету необхідно заповнити не змінюючи та надати відповіді на всі запитання. За необхідності, можна внести додаткові відомості, зробивши окремий документ з назвою «додаток 3», «додаток 4» та відправити разом з описом та бюджетом. 

 Під час написання проекту, просимо вас зв’язуватись із Тетяною Кудак, інституційним фандрейзером Національного комітету ТЧХУ для консультацій – і щодо надісланих форм і документації, і щодо викладення суті проекту - t.kudak@redcross.org.ua

З приводу загальних питань щодо конкурсу проектів звертатися до Владислава Васильцова –  v.vasyltsov@redcross.org.ua  

Кінцева дата подання заповнених заявок (додаток 1 та 2, лист-підтримки від Обласної організації) за проектом – 28 липня 2021. Зверніть увагу, це ОСТАТОЧНИЙ дедлайн, після якого серед отриманих заявок проводиться відбір та затвердження.

Заявки необхідно надсилати на адреси:  

ТЧХУ – t.kudak@redcross.org.uaodd@redcross.org.ua з копією на адресу МКЧХ URCS_project_support@icrc.org

Але до 25 червня обов’язково необхідно подати попередню концепцію проекту на адресу Тетяни Кудак - t.kudak@redcross.org.ua з копією на адресу odd@redcross.org.ua.

Форми документів:

  1. Для групи А: критерії та основні процедури щодо проектів – https://cutt.ly/rnhTTCG
  2. Для групи Б: критерії та основні процедури щодо проектів – https://cutt.ly/InhTS2O
  3. Додаток І – форма проектної пропозиції – https://cutt.ly/GnhTVfY
  4. Додаток ІІ – підтримка проектів ТЧХУ (бюджет) – https://cutt.ly/XnhT8FQ

Share this post