Сімейні лікарі отримали від ТЧХУ флеш-носії з останніми протоколами лікування COVID-19

Сімейні лікарі отримали від ТЧХУ флеш-носії з останніми протоколами лікування COVID-19

Сімейні лікарі отримали від Червоного Хреста України флеш-носії з останніми протоколами лікування COVID-19, які базуються на рекомендаціях UNICEF, Міністерства охорони здоров’я України, Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Наразі ми зіткнулися з новою хвилею зростання кількості випадків коронавірусної інфекції COVID-19, які стрімко поширюються країною. У декількох областях України знову вводять суворі карантинні заходи.

Аби підтримати лікарів, які опиняються вже у котрий раз на передовій боротьби з пандемією, Товариство Червоного Хреста України підготувало 1000 флеш-накопичувачів з інформацією про всі стандарти й протоколи лікування COVID- 19. Підготовка матеріалів відбувалася за підтримки Міністерства іноземних справ Данії, Danish Red Cross in Ukraine.

Наразі розпочала передавати матеріали Київська міська організація Товариства Червоного Хреста України для сімейних лікарів Дарницького району столиці. Найближчим часом інша частина матеріалів буде надана лікарям первинної ланки медицини з різних областей країни.

Нагадуємо, що волонтери і співробітники Товариства Червоного Хреста України продовжують проводити освітню діяльність серед мешканців своїх областей про заходи, які знижують ризик інфікування COVID-19.

Share this post