Зустріч командирів ЗШР з рятувальниками

Зустріч командирів ЗШР з рятувальниками

У Києві відбулась зустріч рятувальників з командирами загонів швидкого реагування обласних організацій Товариства Червоного Хреста України

Рятувальники м. Києва активно впроваджують практику взаємодії з громадськими організаціями та волонтерами. Досвід показує, що це сприяє як організації роз’яснювальної роботи з населенням, так і більш ефективній допомозі громадянам, які потрапили у скруту, наприклад під час надзвичайної ситуації.

Вчора представники Головного управління ДСНС України зустрілись з командирами загонів швидкого реагування обласних організацій Товариства Червоного Хреста України для того, щоб поділитись досвідом про те, як організовувалась робота по взаємодії у м. Києві.

Під час налагодження взаємодії між службами, головне знайти спільні погляди та інтереси, а саме те, як дані служби можуть спільно розв’язувати питання щодо допомоги населенню. Особливу увагу звернули на важливості проведення зустрічей з метою визначення порядку спільних дій, спрямованих на захист людей від пожеж, надзвичайних ситуацій (подій) та надання взаємної допомоги при гасінні пожеж, ліквідації наслідків аварій, катастроф, стихійного лиха.

Тож, на випадок виникнення або загрози виникнення стихійного лиха, рятувальники та представники громадської організації повинні мати чіткі напрацювання. Оскільки, не зважаючи на приналежність до громадських чи державних структур, обидва відомства мають одну мету – допомагати людям у скрутних ситуаціях.

Джерело: Головне управління ДСНС в Україні.

Share this post