Старт набору у проєкт «Молодіжні лідери України»

Старт набору у проєкт «Молодіжні лідери України»

Перезапускаємо набір на молодіжних лідерів з Харківської та Дніпропетровської області для участі у проєкті «Молодіжні лідери України» та ініціативі «Волонтерство – це твій ПЛЮС». 

Через ситуацію з коронавірусом ми вирішили перенести тренінг на весну, щоб все-таки провести його оффлайн.

18 молодіжних лідерів та їх волонтерські команди вже змінюють свої громади, створюючи молодіжні простори, допомагаючи соціалізуватися вихованцям будинків-інтернатів, навчаючи першій допомозі, надаючи психосоціальну підтримку та організовуючи креативні майстер-класи для згуртування молоді.

Друга команда, чекаємо на вас – прокачувати свої соціальні навички, реалізовувати себе у гуманітарній діяльності, отримувати цінний досвід волонтерства, лідерства та командної роботи, змінювати своє місто та громаду на краще! 

Активні та прогресивні хлопці та дівчата з Харкова, Куп’янська, Краснограду, Дніпра, Кривого Рогу і Павлограду, якщо ви бажаєте стати ефективними лідерами волонтерів та допомагати людям – долучайтеся до проєкту «Молодіжні лідери України» та ініціативи «Волонтерство – це твій ПЛЮС».

Для цього заповнюйте анкету https://bit.ly/31ylFoE до 28.02.2021. Ми готові навчати і підтримувати вас у бажанні волонтерити для допомоги своїм громадам.


Чи готові ви? 

Нагадуємо, що ми робимо:

  • Шукаємо активних лідерів серед молоді у Харківській (Харків, Куп’янськ, Красноград) і Дніпропетровській (Дніпро, Кривий Ріг, Павлоград) областях.
  • Навчаємо їх ефективному лідерству, командоутворенню, визначенню потреб спільноти, розробці соціальних активностей різного формату та масштабу у дусі червонохресних цінностей та принципів – і підтримуємо їх реалізацію.
  • Навчаємо гуманітарній дипломатії і молодіжній адвокації та підтримуємо адвокаційні кампанії наших молодіжних лідерів.
  • Готуємо і підтримуємо менторів, які допомагатимуть нашим лідерам збирати і згуртовувати волонтерські команди.
  • Створюємо умови для дансько-українського молодіжного обміну досвідом – наскільки дозволять нам карантинні обмеження.

Проєкт здійснюється у рамках програми Міністерства Закордонних Справ Данії «The Danish Neighbourhood Programme. The Youth Pool 2020-21» за підтримки Данського Червоного Хреста в Україні (Danish Red Cross in Ukraine) та за участі Данського Молодіжного Червоного Хреста (Ungdommens Røde Kors), Міністерства молоді та спорту України, Української академії лідерства, National Youth Council of Ukraine  та Уповноваженої Президента з питань розвитку волонтерства.

Більше інформації на сторінці Волонтерство – це твій ПЛЮС.

Share this post