Підписано меморандум про співпрацю задля розвитку молодіжних програм

Підписано меморандум про співпрацю задля розвитку молодіжних програм

Сьогодні Товариство Червоного Хреста України, Уповноважена Президента України з питань волонтерської діяльності Наталія Пушкарьова та громадська організація «Безпечний освітній простір» підписали меморандум про співпрацю, відповідно до якого розвиватимуть молодіжні програми та поширюватимуть культуру волонтерства серед молоді в Україні.

Насамперед співпраця передбачає розвиток освітніх спільнот через розширення волонтерства: розроблення та впровадження молодіжних, волонтерських, гуманітарних та інших соціальних проєктів, програм, ініціатив і кампаній, а також створення якісних сучасних навчальних та тренувальних програм. Крім того, буде налагоджений взаємообмін навчальними, тренувальними і розвиваючими програмами, спрямованими на розвиток особистісних, міжособистісних, професійних і спеціалізованих навичок та компетенцій. Такі заходи також допоможуть мобілізувати молодь та інші вікові групи до соціальної активності, залучення їх до реалізації соціальних заходів, участі у суспільному житті, підтримки вразливих груп населення та меншин.

Максим Доценко, генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України:

«Червоний Хрест України вже багато років впроваджує проєкти спрямовані на підтримку молоді, адже волонтерство та молодіжні ініціативи є невід’ємною частиною роботи організації. Але об’єднавши зусилля з такими партнерами як Уповноважена Президента України з питань волонтерської діяльності та громадською організацією ”Безпечний освітній простір” ми зможемо розширити перспективи та залучити ще більше зацікавленої активної молоді».

Наталія Пушкарьова, Уповноважена Президента України з питань волонтерської діяльності:

«За останні декілька років волонтерських рух в Україні стрімко розвивається. Кількість людей, які свідомо стають волонтерами щороку збільшується. І це прекрасний показник, оскільки волонтерський рух має колосальний потенціал у вирішенні багатьох соціальних проблем. Тому наразі наше завдання – розробити відповідні програми, аби навчати і розвивати волонтерів на всій території країни, в тому числі в найвіддаленіших населених пунктах».

Олександр Гончар, директор громадської організації «Безпечний освітній простір»:

«Основною місією діяльності ГО «Безпечний освітній простір» є створення такого освітнього середовища, в якому повноцінно та безпечно виховується та розвиваються молоді лідери, які морально та психологічно готові до дорослого життя, готові захищати свою державу та родину від можливих загроз. Тому участь в ініціативах, направлених на розвиток у молодих людей їх найкращих здібностей, які вони зможуть використовувати для допомоги собі та іншим – це і є нашим пріоритетом. Розвиток волонтерства сьогодні – один з найважливіших проєктів. Тому укладення цього Меморандуму, в рамках якого ми об’єднуємо спільні зусилля з Червоним Хрестом та Уповноваженою Президента з питань волонтерської діяльності має дати поштовх до системного та комплексного розвитку культури волонтерства, надати молодим людям знання, а також інструменти для гарантування безпеки та соціальної допомоги, яких вони раніше не мали, що в свою чергу безумовно сприятиме побудові безпечного середовища в кожній частині нашої держави».

 

Share this post