Зустріч Червоного Хреста з представниками Офісу Президента

Зустріч Червоного Хреста з представниками Офісу Президента

Заступник керівника Офісу Президента України Роман Машовець провів зустріч із заступником голови делегації Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні Даніелем Бунскогом та генеральним директором Національного комітету Товариства Червоного Хреста України Максимом Доценком.

Учасники зустрічі обговорили перспективи та шляхи подальшого розвитку й поглиблення відносин між Україною та складовими Міжнародного гуманітарного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

Під час розмови особлива увага приділялася гуманітарній співпраці при поверненні громадян України, які перебувають у полоні і в таборах, та подальшій їхній реабілітації на території України.

Роман Машовець відзначив, що повернення громадян України, які потрапили у скрутне становище, є одним із пріоритетних напрямків роботи, визначених Президентом України Володимиром Зеленським. За останній час Україна продемонструвала свою тверду позицію в цьому напрямку й надалі активно працюватиме з метою захисту та підтримки українців в усьому світі. Співпраця з Червоним Хрестом допоможе підтримати гуманітарний компонент під час проведення заходів щодо повернення українців та в їхній подальшій реабілітації на території України.

Даніель Бунског наголосив, що Міжнародний комітет Червоного Хреста в Україні має позитивний досвід співпраці й зацікавлений у подальшому поглибленні взаємовідносин відповідно до основних принципів діяльності Червоного Хреста.

Максим Доценко додав, що Товариство Червоного Хреста України плідно взаємодіє з органами виконавчої влади. Особливо відзначено роль гуманітарних проєктів, які започатковуються разом з Міністерством у справах ветеранів.

Заступник керівника Офісу Президента окреслив подальші напрямки співпраці та відповідальних осіб для роботи над практичними аспектами взаємодії в питаннях гуманітарної співпраці між Україною, Міжнародним комітетом Червоного Хреста в Україні та Товариством Червоного Хреста України.

Джерело: Офіційне інтернет-представництво Президента України.

Share this post