Червоний Хрест України передав медичне обладнання для столичної лікарні

Червоний Хрест України передав медичне обладнання для столичної лікарні

Товариство Червоного Хреста України за підтримки Уряду Чеської республіки передало до інфекційного відділення Київської міської клінічної лікарні №18 медичне обладнання, яке допоможе у лікуванні хворих на коронавірусну інфекцію, а саме: монітори життєво-важливих показників пацієнта з комплектуючими, пульсоксиметри, ларингоскопи, електрокардіологічні кабелі, датчики інвазивного кров’яного тиску тощо.
Обладнання було доставлено в Україну за сприяння команди Чеського Червоного Хреста.
«Дана ініціатива – яскравий приклад взаємопідтримки, який демонструє, що Міжнародний рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця є однією великою родиною. Працюючи від самого початку пандемії у напрямку реагування на COVID-19, ми не з чуток розуміємо, як складно сьогодні медичним працівникам. Сподіваємось, обладнання допоможе врятувати більше життів та працювати більш ефективно тим, хто опинився на передовій у боротьбі з пандемією», – зазначив генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України Максим Доценко.
В свою чергу, виконуюча обов’язки директора Комунального некомерційного підприємства «Київська міська клінічна лікарня №18» Людмила Пилипченко зазначила:
«COVID-19 – це виклик для медзакладів усього світу. Ми потребуємо обладнання, яке іноді є життєво необхідним, і, сподіваюсь, тепер матимемо більше можливостей надання якісної допомоги пацієнтам. Дякую Червоному Хресту України за те, що не стоять осторонь болючих проблем охорони здоров’я».
Незабаром волонтери та співробітники Товариства Червоного Хреста України також доставлять медобладнання у заклади охорони здоров’я Житомирської та Чернігівської областей.

Share this post