ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ ПРО СПІВПРАЦЮ МІЖ ЧЕРВОНИМ ХРЕСТОМ ТА ТОВ «ДОКРАДАР»

ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ ПРО СПІВПРАЦЮ МІЖ ЧЕРВОНИМ ХРЕСТОМ ТА ТОВ «ДОКРАДАР»

25 січня о 10:30 відбудеться прес-конференція на тему: «Підписання меморандуму про співпрацю між Товариством Червоного Хреста України та ТОВ «Докрадар».

Спікери: 

  • Микола Поліщук –  в. о. президента Товариства Червоного Хреста України, ексміністр охорони здоров’я України (2005 рік);
  • Олег Мусій – медичний директор ТОВ «Докрадар», ексміністр охорони здоров’я України (2014 рік).

Товариство Червоного Хреста України та ТОВ «Докрадар» підпишуть меморандум про співпрацю. Згідно з документом, передбачаються спільні дії при реагуванні на надзвичайні ситуації і надання домедичної та екстреної медичної допомоги постраждалим особам, використовуючи інформаційні технології та IT-програми, зокрема програмних продуктів ТМ «DocRadar».

При будь-якій надзвичайній ситуації дуже важливе своєчасне прибуття спеціаліста з першої допомоги чи першої медичної допомоги до місця події, оскільки це може врятувати життя людини. І завдяки використанню новітніх технологій, знайти спеціаліста який може вчасно надати допомогу стане простіше і швидше. Тому Товариство Червоного Хреста України, як провідний лідер навчання населення навичкам надання першої допомоги і ТОВ «Докрадар», засновник мобільного додатку з реагування на надзвичайні ситуації «DocRadar», розпочинають плідну співпрацю.

Представники ЗМІ можуть надсилати питання спікерам за електронною адресою: l.oliinyk@redcross.org.ua

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV 

 

Довідково.

Товариство Червоного Хреста України  – гуманітарна організація в Україні, яка спрямовує свої зусилля на захист життя, здоров’я та гідності людей. Це  провідний лідер з навчання населення навичкам надання першої допомоги. Товариство є одним із 192 національних товариств Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, у якому налічується 24 обласних та 283 районних організацій, в яких понад 5700 членів Товариства та близько 3000  волонтерів.

«DocRadar» – мобільний  додаток, який дозволяє безкоштовно через сервіс «Екстрений виклик» знайти найближчих до місця події рятувальників, патрульних поліцейських, лікарів для отримання постраждалим першої допомоги.

Share this post