Червоний Хрест України провів акцію із популяризації благодійності серед дітей

Червоний Хрест України провів акцію із популяризації благодійності серед дітей

Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) долучилось до Всеукраїнського дня добрих справ #ЩедрийВівторок.  7 організацій ТЧХУ з різних куточків України провели конкурс дитячого малюнку «Поспішай творити добро разом з Червоним Хрестом». Конкурс складався із серії арт-терапевтичних занять, до яких долучились 105 дітей із родин, що опинились у складних життєвих обставинах.

Найкращі малюнки на тему «Добрі справи» стали декором благодійних скриньок, що розташовані у громадських місцях Миколаївської, Донецької, Харківської областях та у Львові й Херсоні. Зібрані таким чином кошти будуть використані для задоволення соціальних, освітніх та виховних потреб цих вразливих дітей. Учасники конкурсу також отримали заохочувальні подарунки.

Проєкт впроваджується за фінансової підтримки Zagoriy Foundation, мета якого – сприяти розвитку культури благодійності, а також виховання у дітей відчуття значимості та причетності до добрих справ. Працівники ТЧХУ разом із партнерами реалізують акцію з урахуванням інтелектуального та емоційного розвитку дитини, її готовності співчувати людям.

 

   

Share this post