Участь в навчаннях Rapid Trident
Волонтери та співробітники Червоного Хреста України вже протягом чотирьох днів відпрацьовують свої навички в українсько-американських навчаннях із залученням військ Rapid Trident — 2020 («Стрімкий Тризуб — 2020»).
Сьогодні двадцять представників Червоного Хреста України, серед яких волонтери та співробітники, навчалися оперативному реагуванню на надзвичайні ситуації, зокрема під час окупації. За сценарієм вони були задіяними не лише у наметовому таборі, надаючи необхідну допомогу, але й проводили роботу з цивільним населенням. А один із представників Червоного Хреста відпрацював навички взаємодії з військовими формуваннями та міжнародними партнерами в навчальному штабі Rapid Trident — 2020.
Також сьогодні у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного відбулася прес-конференція, на якій були присутніми: генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України Максим Доценко, тимчасово виконуючий обов’язки заступника командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Олександр Голоднюк, командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балан, бригадний генерал армії США Джозеф Папенфуз, заступник начальника Державної Прикордонної Служби України генерал-майор Сергій Сердюк, військові аташе європейських країн, представники органів державної влади.
Нагадаємо, на Львівщині проходять наймасштабніші в Україні міжнародні військові навчання Rapid Trident — 2020 («Стрімкий Тризуб — 2020»), в яких вже другий рік поспіль бере участь Червоний Хрест України. Особливістю цьогорічного навчання стало ширше залучення Червоного Хреста України до проведення гуманітарних місій в межах сценарію.
Rapid Trident – 2020 проходить відразу у двох країнах: частина його учасників перебуває у польському Любліні, де розташований штаб багатонаціональної Литовсько-польсько-української бригади, інші учасники навчаються на Львівщині. Загалом до заходу долучились 4000 учасників з України, США, Німеччини, Данії, Румунії, Литви, Польщі, Канади та Великої Британії.
![](https://redcross.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/120133515_2660227457347046_7935959063305535755_o-e1600959512600.jpg)
![](https://redcross.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/120110786_2661172977252494_7361434146051299129_o-e1600959566133.jpg)
![](https://redcross.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/120144939_2661172973919161_4709523541201306540_o-e1600959649479.jpg)
![](https://redcross.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/120194775_2661172823919176_786648013571425202_o-e1600959684490.jpg)