Червоний Хрест України провів VII щорічну зустріч загонів швидкого реагування

Червоний Хрест України провів VII щорічну зустріч загонів швидкого реагування

На базі навчального центру ДСНС України, в селі Рудики, що на Київщині пройшла VII щорічна зустріч загонів швидкого реагування Червоного Хреста України, під час якої удосконалювали свої навички та уміння волонтери з усіх областей України. Цьогорічна тема зустрічі стосувалася діючих в країні карантинних обмежень, впроваджених у зв’язку із СOVID –19 – «Робота під час надзвичайних ситуацій в умовах карантину».

 

Протягом п’яти днів, волонтери не лише навчалися теорії та обмінювались корисною інформацією, але й на практиці удосконалювали свої дії під час різних надзвичайних ситуацій враховуючи карантинні обмеження. Для цього були облаштовані спеціальні локації на яких відбувалася симуляція різних видів надзвичайних ситуацій. Зокрема, на симуляції вибуху на заводі, волонтерам довелося у повній димовій завісі спускатися до напівзруйнованого підвалу та спускати постраждалого з другого поверху і звісно ж надавати першу допомогу.

 

 

навчання ЗШР 2020

«Волонтери загонів швидкого реагування це величезна підтримка для українців, оскільки вони надають першу допомогу не лише на різних мирних та культурних заходах, але й під час надзвичайних ситуацій. Подібна робота волонтерів безумовно включає в себе певні ризики, тому усі дії мають бути чітко скоординовані та ретельно відпрацьовані, при цьому дуже важливо дотримуватись не лише правил безпечного доступу, а і обмежень, що передбачає статус введеного карантину», – розповів Тарас Логгінов, начальник відділу з питань попередження та реагування на надзвичайні ситуації Червоного Хреста України.

ЗШР 2020

Наразі, на території країни працюють 22 загони, які надають допомогу населенню у разі надзвичайної ситуації: техногенного, природного та соціального характеру, а також проводять профілактичні заходи з попередження надзвичайних ситуацій.

«В пріоритеті Червоного Хреста України – всебічний розвиток волонтерів та удосконалення їхніх навичок, адже іноді саме вони першими опиняються на місці катастроф та надзвичайних ситуацій і від їхніх дій залежить життя постраждалих», – зазначив Генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України Максим Доценко.

Share this post