Червоний Хрест України доправив другу партію додаткової гуманітарної допомоги постраждалим від повеней в Україні

Червоний Хрест України доправив другу партію додаткової гуманітарної допомоги постраждалим від повеней в Україні

На запит Уряду Червоний Хрест України доправив другу партію додаткової гуманітарної допомоги постраждалим від повеней у Західні області. Допомога надається у рамках співпраці Уряду України з Червоним Хрестом України у координації та за підтримки Міжнародної Федерації Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Данського Червоного Хреста, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та посольства Великої Британії  в Україні.

«Вдячна Товариству Червоного Хреста України, які доклали максимум зусиль, аби оперативно допомогти постраждалим від повеней у західних регіонах. Об’єднавши зусилля Уряду та міжнародних організацій, нам вдалося зменшити негативні наслідки стихійного лиха та забезпечити постраждалих найнеобхіднішим», – коментує Ольга Стефанішина, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Протягом декількох тижнів волонтери і співробітники Червоного Хреста України передадуть 1400 продуктових наборів жителям Чернівецької (1314 наборів) та Івано-Франківської областей (86 наборів).  Вага одного набору близько 20 кг і складається він з продуктів тривалого зберігання: крупи, макарони, олія, консерви, цукор, борошно та згущене молоко. Також в Івано-Франківську область, окрім продуктових наборів, додатково доправили 1026 гігієнічних наборів.

«Червоний Хрест України докладає всіх зусиль аби підтримати людей, які постраждали внаслідок повеней на Заході країни, адже стихійне лихо завдало великої шкоди численним населеним пунктам. Багато людей опинилися без домівок, господарства та без елементарних речей життєзабезпечення. Тому разом з Урядом України та міжнародними партнерами ми об’єднуємо всі сили, щоб надати допомогу тим, хто цього найбільше потребує»,  – зазначає генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України Максим Доценко.

Нагадаємо, перший етап допомоги був спрямований на підтримку санітарно-епідеміологічного стану на постраждалих територіях, де через повені було пошкоджено тисячі житлових будинків, домогосподарств, зруйновано та пошкоджено сотні кілометрів доріг, дамби, мости, а також було порушено транспортне сполучення з десятками населених пунктів. Зокрема, у липні людям було передано 3750 гігієнічних наборів першої необхідності мешканцям Івано-Франківської (3040 наборів), Закарпатської (210 наборів) та Чернівецької областей (500 наборів).

Товариство Червоного Хреста України бере участь в оцінці потреб постраждалих регіонів, а також забезпечує всю логістику передачі наборів першої необхідності постраждалим.

Share this post