«Перемога у нас в крові»: спортсмени та вболівальники стають донорами крові

«Перемога у нас в крові»: спортсмени та вболівальники стають донорами крові

Напередодні Всесвітнього дня донора крові, що відзначатиметься 14 червня в усьому світі, закликаємо українську спільноту підтримати та розвинути культуру донорства крові.

За ініціативи Товариства Червоного Хреста України і Міністерства молоді та спорту України, за підтримки комунікаційної агенції Ogilvy Україна, яка виступає в ролі автора ідеї та комунікаційного партнера проекту, 12-го червня 2020 року стартує всеукраїнська донорська акція «Перемога у нас в крові» (за хештегом #перемогаунасвкрові). Вона закликає спортсменів, їхніх фанів і загалом всіх українців долучитися до благодійної справи та допомогти тим, хто потребує донорської крові у щоденній боротьбі за своє здоров’я та життя.

Мета цієї акції — формування культури добровільної здачі крові, сприйняття донорства як прояву доступної донації, підвищення обізнаності та важливості донорства, а також особистої відповідальності кожного з нас. Особливо це актуально зараз, коли з початком пандемії COVID-19 кількість донорів значно зменшилася, що призвело до значного дефіциту крові в українських медичних закладах.

Акція розпочинається із заклику до спортсменів та їхніх вболівальників. «Чому саме вони?» — запитаєте ви. У зв’язку з пандемією цього року багато знакових спортивних подій було перенесено або взагалі скасовано. Спортсмени, які так наполегливо готувалися до сезону 2020, — Олімпійських ігор, EURO-2020, чемпіонатів та кубків — залишилися вдома. Хто, як не вони, знаходяться зараз на піку фізичної форми? Чия кров зараз має найкращі показники та високий рівень гемоглобіну? Тому запрошуючи спортсменів підтримати цю ініціативу, ми звертаємося до більш широкого кола шанувальників — не тільки спорту, а й прихильників здорового способу життя. Так переможці зможуть допомагати іншим перемагати хвороби.

Акція стартує з 12 червня 2020 року на базі Київського міського центру крові (вул. Максима Берлинського 12) та є безстроковою. Ця ініціатива підтримана по всій України – здати кров можна на базі обласних центрів крові.

Добрі справи робити просто. Долучайтесь!

Після здачі крові опублікуйте яскраве селфі або відео з хештегом #перемогаунасвкрові, завантажуйте рамку для аватарки (на сторінці Товариства Червоного Хреста України) та передавайте виклик іншим людям та організаціям, згадавши їх у своєму пості

Адже – Перемога у нас в крові!

     

Share this post