100 регіональних лікарень отримують техніку від Червоного Хреста і Ельдорадо

100 регіональних лікарень отримують техніку від Червоного Хреста і Ельдорадо

У час, коли навантаження на медичну систему України надзвичайно посилилося через пандемію COVID-19, медзакладам і їхньому персоналу необхідна підтримка суспільства.

Новий масштабний спільний проект Червоного Хреста України та мережі супермаркетів електроніки та побутової техніки Eldorado покликаний підтримати 100 регіональних опорних лікарень, що забезпечують діагностику і лікування пацієнтів із COVID-19. Лікарні вже отримують набори побутової техніки. У кожен комплект входять холодильник, пральна машина, мікрохвильова піч, чайник, ноутбук тощо.

49886378047_8eeddd3512_c

У рамках проекту обрано 100 саме регіональних лікарень, оскільки, на відміну від центральних, де побутові умови, як правило, кращі, вони зазвичай не мають багатьох необхідних речей. А під час боротьби з коронавірусом медики працюють кількаденними змінами без можливості виходу із закладу, тобто фактично живуть у лікарнях. Побутова техніка допоможе персоналу забезпечити належні санітарні умови та зробить їхній побут більш комфортним.

Червоний Хрест України забезпечує всю логістику проекту та безпосередню доставку техніки від Eldorado по всій Україні. Уже 30 лікарень отримали суттєву допомогу, а до кінця травня отримають всі 100 лікарень в різних регіонах України.

Share this post