На Волині лікарня отримала від Червоного Хреста новий дефібрилятор

На Волині лікарня отримала від Червоного Хреста новий дефібрилятор

Новенький німецький дефібрилятор Primedik DEFI-N отримали минулого тижня в комунальному некомерційному підприємстві «Любомльське ТМО Любомльської районної ради».

Такий потрібний лікарні апарат отримав генеральний директор Любомльської лікарні Володимир Дибель від голови Волинської обласної організації Товариства Червоного Хреста Валентини Пришко.

У обласній організації Червоного Хреста відзначають, що вже не один рік співпрацюють із Товариством Червоного хреста з Німеччини, котрі постачають гуманітарну допомогу лікарняним закладам області. Згодом, після оформлення гуманітарного вантажу на митниці, до лікарень Волині знову надійде черговий транш медтехніки та інших засобів.

У свою чергу Володимир Дибель зазначає, що така співпраця з обласними та німецькими червонохрестівцями дає можливість покращити матеріально-технічну базу медичного закладу, натомість кошти медичної субвенції, які виділяються на функціонування лікарень, можна сконцентрувати на придбання іншої медичної техніки.

«У нашій лікарні є три дефібрилятори, але цього мало, аби забезпечити повноцінне надання допомоги нашим жителям. Шукаємо різні шляхи та засоби, аби медичний заклад відповідав певному рівню надання допомоги. Дуже вдячний волинській організації Червоного Хреста за співпрацю. А німецьким дефібрилятором будуть користуватися лікарі одного з відділень мед закладу», – розповів Володимир Дибель.

За матеріалами Любомльського територіального медичного об’єднання

Share this post