У Костянтинівці розпочала роботу кімната психосоціальної підтримки

У Костянтинівці розпочала роботу кімната психосоціальної підтримки

В рамках проєкту «Психосоціальної підтримки» учасники суспільної організації Червоного хреста відремонтували приміщення, у якому вже розпочала роботу кімната психосоціальної підтримки. Для реконструкції було виділено кошти міжнародною федерацією товариств Червоного Хреста й Червоного Півмісяця. Сам проєкт почав працювати з лютого цього року.

Ціль проєкту – допомога тимчасово-переміщеним особам, багатодітним сім’ям, а також особам, які опинилися у скрутних життєвих умовах. Наприклад, якщо людина залишилася без роботи й не має коштів завітати навіть до кінотеатру, або розважального комплексу, то вона може безкоштовно пограти у ігри, відвідавши кімнату психосоціальної підтримки.

Ми не надаємо психологічну консультацію, а допомагаємо, так би мовити, по-людськи, пропонуємо цікаво провести дозвілля: пограти в ігри, відвідати майстер-класи, поспілкуватися й завести нові знайомства. В наш час, особливо через бойові дії, люди знаходяться у складному стані, тому проєкт направлений на їх підтримку», – розповідає координаторка проєкту психосоціальної підтримки, волонтерка костянтинівської міськрайонної організації спільноти Червоного хреста Вікторія Бондарчук.

Люди, які хочуть долучитися до проєкту, мають спочатку зареєструватися. А запрошено їх буде за графіком відвідувань. Організація знаходиться у Костянтинівці по проспекту Ломоносова, 101-а на другому поверсі. Ніяких обмежень по віку немає. Тобто там знайдуть зайняття як для дітей, так і для людей похилого віку. Організатори кажуть, що вони мають достатню кількість настільних ігор. Також закуповують для творчих зустрічей фарби, олівці та інші матеріали.

За матеріалами http://xn--80aug4b.xn--j1amh/u-kostyantinivtsi-rozpochala-robotu-kimnata-psiho-sotsialnoyi-pidtrimki/

Share this post