Едувіє Доналд учить вишгородських дітей не боятись говорити англійською

Едувіє Доналд учить вишгородських дітей не боятись говорити англійською

Заняття з англійської мови для дітей багатодітних та внутрішньо переміщених родин при Вишгородській районній організації товариства Червоного хреста почались на початку липня, і вже йдеться про те, що це була дуже добра ідея. Адже діти, по-перше, зайняті під час канікул, а по-друге, дають можливість краще і глибше опанувати мову, а по третє, заняття проходять весело й цікаво, і дітвора із задоволенням їх відвідує.

Проводить їх волонтер Едувіє Доналд, який зміг захопити хлопчиків і дівчаток. “Було надзвичайно весело і і по-родинному. Great! Many thanks! Чекаємо з нетерпінням наступного заняття. Діти в захваті», такий відгук залишила одна з мам маленьких вдвідувачів курсів.

Співробітниця Червоного хреста Світлана Рулевська розповіла журналісту «Погляду», що в групі зазвичай 15  осіб, група різновікова, і в літній період постійного контингенту немає. Якщо хтось із дітей їде на якийсь час, приміром, в оздоровчий табір, то тоді є можливість взяти ще когось у групу:

Я розумію, що всіх бажаючих Едувіє Доналд охопити не зможе. З цим потрібно щось робити, але що саме – треба подумати. Ми хочемо, щоб діти побороли свій страх перед тим, щоб говорити англійською. Хай навіть з помилками говорять, але щоб не мовчали, не боялись. Ми хотіли, щоб це був не класичний курс, а, скоріше, невимушене спілкування англійською. Але до цього ще далеко, потрібно дати дітям більше знань. Едувіє професійний учитель, він використовує в роботі педагогічні матеріали. Уроки в нього фантастичні! Це постійний гумор і ні краплі негативних емоцій! Позитивний настрій – на увесь тиждень! Коли він проводить заняття, увесь персонал  Червоного хреста насолоджується цією атмосферою, – розповіла Світлана Рулевська.

За матеріалами інформаційної агенції “Погляд” 

Share this post