Курсанти Національного університету цивільного захисту дізналися про МГП

Курсанти Національного університету цивільного захисту дізналися про МГП

18 червня в Харківській області на навчальному полігоні Національного університету цивільного захисту ДСНС України відбулася інформаційна сесія з міжнародного гуманітарного права (МГП). Курсанти та офіцери дізналися про Міжнародний рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, поняття МГП, принципи ведення бойових дій і символіку Руху.

Провели заняття волонтери Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Олег Михайлов і Марина Ярковенко. Вони пройшли навчання в рамках третього набору тренерів з МГП. Лекція стала заліковою для Олега та Марини – за підсумками її проведення лектори отримали тренерські сертифікати, що дають їм право викладати основи міжнародного гуманітарного права для населення.

64359683

Наразі у Товаристві налічується 18 сертифікованих тренерів з МГП. Кожен з них не лише пройшов тривале навчання за підтримки Фінського Червоного Хреста та Міжнародного Комітету Червоного Хреста, а й продемонстрував здобуті знання та навички на практиці.

Міжнародне гуманітарне право захищає тих, хто не бере участі у військових діях, і обмежує засоби та методи ведення війни. Розповсюдження знань з МГП – запорука його дотримання під час збройного конфлікту, а також сприяє утвердженню ідеалів добра, милосердя й гуманності.

64862087

Share this post