У Вінниці презентували прес-клуб Товариства Червоного Хреста України

У Вінниці презентували прес-клуб Товариства Червоного Хреста України

31 травня у приміщенні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулась пресконференція Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України щодо реалізації проекту «Прес-клуб «Журналісти за милосердя», що став одним з переможців конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету.

Проект спрямовано на підвищення компетентностей представників засобів масової інформації Вінницької області з тематики співпраці з соціально незахищеними верствами населення та специфіки висвітлення їх життя та діяльності, а також основних соціальних проблем.

«Товариство Червоного Хреста України має більш, ніж 100-річну історію та значний досвід щодо реалізації різноманітних соціальних проектів. Ми сподіваємося, що пресклуб «Журналісти за милосердя» стане навчальним майданчиком для проведення тренінгів для журналістів місцевих друкованих видань, електронних масмедіа, блогерів, які готові сприяти висвітленню сучасних проблем соціально незахищених осіб, що потребують гуманітарної та іншої допомоги», – зазначив голова Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України, керівник проекту Сергій Глухенький.

«Реалізація проекту дозволить сприяти розвитку громадянського суспільства та засобів масової інформації на Вінниччині, зокрема з тематики специфіки співпраці та висвітлення проблем соціально незахищених верств населення», – відзначила заступник голови Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України, координатор проекту Олена Педорук.

У рамках проекту буде розглянуто тематику міжнародного гуманітарного права, волонтерської діяльності, гуманітарної та благодійної допомоги, діяльність Служби розшуку Червоного Хреста, Міжнародного Комітету Червоного Хреста та Міжнародної Федерації товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, а також представники засобів масової інформації зможуть здобути навички надання першої медичної допомоги та познайомитися з основами етики з висвітлення проблем соціально незахищених верств населення.

Зазначимо, що Вінницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України спрямовує свою діяльність на вирішення соціально-гуманітарних проблем у Вінницькій області: допомогу внутрішньо переміщеним особам, медико-соціальний супровід хворих на туберкульоз, впровадження низки регіональних ініціатив у сфері охорони здоров’я.

Проект «Прес-клуб «Журналісти за милосердя» реалізовується за інформаційної підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

За матеріалами Вінницької ОДА

Share this post