На Луганщині пройшов круглий стіл з бенефіціарами проекту підтримки домогосподарств

На Луганщині пройшов круглий стіл з бенефіціарами проекту підтримки домогосподарств

17 травня в залі Центральної бібліотеки міста Марківка (Луганська обл.) проведено засідання круглого столу з бенефіціарами проекту «Підтримка домогосподарств», що реалізується за фінансової підтримки Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Провела захід Лідія Загребіна, заступник голови Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, регіональний координатор проекту.

Також участь у круглому столі взяли заступник голови Марківської районної ради Галина Худик, представники районної державної адміністрації, центру зайнятості, управління соціального захисту населення, Марківського об’єднаного управління пенсійного фонду, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, територіального центру надання соціальних послуг, голова Марківської районної організації Товариства Червоного Хреста України, громадськість.

Проект направлений на надання допомоги найбільш вразливим категоріям населення. Підтримка за такою програмою буде надаватись певним категоріям осіб (людям працездатного віку без доходу або з низьким рівнем доходу) у вигляді грошових грантів (близько 26 тис. грн) на реалізацію їхніх ідей при виконанні деяких умов.

Програма спрямована на підтримку найбільш вразливих верств населення, а саме:

  • Домогосподарства з особами/особи з обмеженими можливостями (особи з інвалідністю 1-ї та 2-ї груп).
  • Домогосподарства/особи, які опікають людей похилого віку (старше 65 років).
  • Одинокі годувальники з дітьми молодше 18-ти років.
  • Багатодітні сім’ї (з дітьми молодше 18-ти років).
  • Сироти.

Зустріч пройшла в невимушеній атмосфері, присутні на зустрічі звертались до представників проекту з турбуючими їх питаннями, на які вони отримували кваліфіковану відповідь та наводили приклади.

Share this post