ЗАГОНИ ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ
Загони швидкого реагування Червоного Хреста працюють в усьому світі
під назвою RDRT (Regional Disaster Response Teams).
Наразі в Українському Червоному Хресті – 28 підрозділів загонів швидкого реагування (загонів чи ланок загонів) у більшості областей України. Вони складаються з 453 навчених членів загонів (волонтерів та, іноді, співробітників), які мають необхідне обладнання та транспорт. Також в Українському Червоному Хресті є наметовий табір на 100 постраждалих, який може за необхідності бути розширений до 250 осіб, та 2 польові кухні.
Напрями діяльності загонів швидкого реагування:
ПІДПИСАТИСЬ:
Останні новини
НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ
Ми не робимо уколи та не даємо пігулки. Перша (домедична) допомога – лише мала частина того, що ми зазвичай робимо.
Проводимо профілактику надзвичайних ситуацій, патрулюємо масові заходи, виносимо та виводимо людей з епіцентру подій, всіляко допомагаємо спеціалізованим державним службам – пожежним, співробітникам МВС тощо, організовуємо центри обігріву та наметові містечка для біженців і багато іншого.
За кого б ми не були, ми надаємо першу допомогу постраждалим, незважаючи на приналежність до будь-якого боку конфлікту. Принципи нейтральності та професіоналізму для нас важливіші за особисті політичні та релігійні погляди.
Ні. Всі члени загонів – волонтери, які допомагають людям у вільний від роботи та власних справ час. Наш мотив – надання допомоги людям, які знаходяться в скрутному становищі, а не заробляння грошей.
Кожен у віці понад 18 років, хто пройшов відповідне навчання та розділяє принципи Червоного Хреста, може стати волонтером.
У нас немає централізованого фінансування. Але для купівлі обладнання, на покриття транспортних та логістичних витрат нам потрібні кошти. Детальніше тут.