Дводенний тренінг для волонтерів загону швидкого реагування у Черкасах
У Черкасах відбулися навчання для команди загону швидкого реагування Українського Червоного Хреста у Черкаській області.
Протягом двох днів 20 волонтерів відпрацьовували практичні навички з надання першої допомоги, зокрема серцево-легеневої реанімації та зупинки кровотеч, транспортування постраждалих та розгортання наметового містечка. Особливу увагу приділили командній взаємодії та безпеці під час реагування на надзвичайні ситуації.
Навчання відбулося за підтримки Національного комітету Українського Червоного Хреста та ГУ ДСНС України у Черкаській області. До тренінгу долучилися досвідчені інструктори з Миколаївської області, які допомогли підсилити команду Черкащини.
Такі навчання зміцнюють нашу спроможність діяти злагоджено, професійно та ефективно у будь-якій кризовій ситуації.