Керівник/-ця сектору міжрегіональних PMER

Керівник/-ця сектору міжрегіональних PMER

Національний комітет Товариства Червоного Хреста України (ТХЧУ) оголошує конкурс на посаду Керівник/-ця сектору міжрегіональних PMER

Товариство Червоного Хреста України – найбільша гуманітарна організація України, яка одна з найперших реагує на всі надзвичайні ситуації в країні і надає допомогу тим, хто найбільше її потребує.

Посада передбачає розробку та впровадження стратегій міжрегіональних офісів у плануванні, моніторингу, оцінки та звітності (PMER), а також координацію міжрегіональних ініціатив та програм. Основна мета полягає у забезпеченні високої ефективності та результативності різноманітних регіональних проектів та ініціатив. Посада також вимагає тісної взаємодії з регіональними відділами та командами для збору та обробки даних, а також розробки та впровадження інструментів та методів PMER для покращення процесів збору, аналізу та звітності даних.

Обов’язки:

 1. Розробка та впровадження стратегій та планів міжрегіонального моніторингу, оцінки та звітності (PMER) для охоплення різних регіонів та проектів.
 2. Координація міжрегіональних ініціатив та програм, включаючи забезпечення їх відповідності стратегічним цілям та вимогам організації.
 3. Взаємодію з регіональними відділами та командами для забезпечення збору та обробки даних на міжрегіональному рівні та координації роботи.
 4. Моніторинг та оцінку діяльності різних регіональних проектів та ініціатив для виявлення трендів і досягнення результатів.
 5. Розробка та впровадження інструментів та методів PMER для вдосконалення процесів збору, аналізу та звітності даних.
 6. Підготовку та подання звітів про результати міжрегіональних ініціатив і програм.
 7. Управління командою спеціалістів з PMER та надання підтримки з метою забезпечення ефективної координації роботи.
 8. Розробка рекомендацій для поліпшення результатів та ефективності міжрегіональних програм та проектів.
 9. Участь у розвитку політик та стратегій організації у сфері міжрегіонального PMER.
 10. Проведення досліджень та моніторингу у різних регіонах з метою збору та аналізу важливих даних та інформації для оцінки ефективності програм і проектів та координації роботи.
 11. Надання підтримки та координація з проведенням телефонних опитувань або інших методів збору даних для оцінки задач та цілей міжрегіональних ініціатив.

Вимоги:

 • Освіта: соціальні науки та точні науки (соціологія, маркетинг, статистика, математика)
 • Досвід роботи з програмами для збору, аналізу та візуалізації даних від 2 років
 • Досвід координації проектів від 2 років
 • Досвід роботи з дослідженнями (кількісними та якісними) від 2 років
 • Досвід роботи у місцевих або міжнародних гуманітарних організаціях
 • Досвід роботи з Airtable
 • Вміння працювати з програмами обробки та аналізу даних (SPSS, Power BI, Excel тощо) та онлайн-інструментами для проведення опитувань (напр., KoboToolbox, SurveyMonkey)
 • Відмінні дослідницькі, аналітичні, організаційні та комунікативні навички
 • Володіння англійською мовою бажане.

Товариство Червоного Хреста України пропонує:

 • Цікаву, різноманітну та багатозадачну роботу;
 • Працевлаштування згідно КЗпП;
 • Своєчасну виплату заробітної плати;
 • Дружній і згуртований колектив однодумців;
 • Участь у тренінгах та семінарах в Україні та за її межами;
 • Унікальний досвід роботи в найбільшій громадській організації України.

Ми маємо на меті створити в ТЧХУ безпечне та інклюзивне середовище, яке забезпечить усім співробітникам, волонтерам незалежно від віку, статі та гендерної приналежності, етнічного походження, релігії, наявності інвалідності, сексуальної орієнтації рівний доступ до можливостей, захист їх гідності та рівність прав. Ми є роботодавцем з рівними можливостями для всіх працівників, в тому числі для осіб з інвалідністю. Ми не дискримінуємо у своєму виборі та працевлаштуванні на основі раси, кольору шкіри, релігії, статі, національного походження, політичної приналежності, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, сімейного стану, інвалідності, генетичної інформації, віку. Сексуальна експлуатація та наруга заборонені в усіх формах. Організація впроваджує політику запобігання сексуальним домаганням, сексуальній експлуатації та нарузі, в тому числі на робочому місці.

Якщо Вас зацікавила вакансія, чекаємо на Ваш відгук.

Робоче місце: Київ, вул.Є.Чикаленка.

Випробувальний термін – 3 місяці.

Просимо надсилати резюме із зазначенням бажаного рівня зарплати з позначенням посади за наступною адресою: vacancy@redcross.org.ua.

Зважаючи на велику кількість запитів, ми зв’язуємося з кандидатами, які повністю відповідають вимогам вакансії.

Share this post