Конкурс на місцеву закупівлю аптечок переносних

Конкурс на місцеву закупівлю аптечок переносних

м. Київ                                                                                                                                                «23» вересня 2019р.

 

ЗАПИТ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ

 (далі – „Запит”)

 

Товариство Червоного Хреста України оголошує конкурс на місцеву закупівлю аптечок переносних.

Джерело фінансування закупівлі – Дана закупівля необхідна забезпечення діяльності загонів швидкого реагування.

Опис позиції до закупівлі

 

Назва Кількість Додаткова інформація
1 Аптечка переносна розміром 320х240х100 мм для розміщення та транспортування медикаментів і засобів порятунку в польових умовах. 25* Для зручності транспортування має бути оснащена діагональним плечовим ременем  регульованої довжини.

Сумка повністю розстібається застібкою-блискавкою.

Всередині поверхня обшита контактної стрічкою. На ній кріпляться 2 знімних кишені з медикаментами і 2 знімних панелі з перев’язочним матеріалом і інструментом.

Знімні кишені розміром 140х220х60 мм застібаються на блискавку.

Лицьова сторона виконана з сітки трикотажної, сітка обов’язково повинна бути меблева.

Усередині нашита еластична ремінна стрічка для кріплення медикаментів.

Зі зворотного боку кишені нашита контактна стрічка для кріплення всередині сумки.

Знімні панелі виконані з пасової стрічки 50 мм. На неї нашита еластична ремінна стрічка для кріплення перев’язувальних матеріалів. Зі зворотного боку панелі нашита контактна стрічка для кріплення всередині сумки.

На лицьовій стороні сумки нашита емблема ТЧХУ і світловідбиваюча стрічка шириною 50 мм.

Колір сумки червоний.

Відеопрезентація виробу додається до запиту.

* Перший «тестовий» варіант подається на узгодження (внесення правок при необхідності). Після узгодження відшивається вся партія.

 

Місце поставки – доставка  товару  здійснюється транспортом Постачальника та за його рахунок за адресою: вул. Пушкінська, 30, м. Київ, 01024

 

Термін постачання: листопад-грудень 2019 року.

Інша інформація:

– Ціна виробів повинна враховувати: затрати на завантажувальні та розвантажувальні роботи, доставку.

– Валютою тендерної пропозиції є гривня. Розрахунки здійснюватимуться у національній валюті України на розрахунковий рахунок постачальника.

– Оплата здійснюється за системою 50% передплати після затвердження макетів та отримання рахунку, та 50% постоплаті протягом 3-х банківських днів по факту отримання продукції та підписання відповідних накладних.

– Покупець має право змінювати обсяг закупівлі Товару залежно від реального фінансування видатків та/або виробничої потреби Покупця.

 

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам
Право на здійснення підприємницької діяльності з відповідними КВЕДами –              Копія свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в якому зазначаються основні види діяльності,

–              Копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або Витяг з реєстру платників єдиного податку (для зареєстрованих з 01.01.2014 року), або довідки з податкового органу про обрання системи оподаткування

 

Склад цінової пропозиції:

  1. Цінова пропозиція, завірена підписом та печаткою (за наявності);
  2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам з погодженням на умови виробництва.(див. таблиці вище).
  3. Додаткові документи (за необхідності).

 

Підписанням та поданням своєї цінової пропозиції учасник погоджується з наступним:

  • участь у закупівлі послуг пов’язаних осіб або ж змова учасників місцевої закупівлі послуг забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.
  • пропозиція може бути відхилена, та/або договір може бути розірваний, якщо є будь-які докази, що підписання договору або виконання договору включають в себе хабарництво або будь-які інші незаконні дії.
  • учасник самостійно одержує всі необхідні документи, пов’язані з поданням його тендерної пропозиції, та несе всі витрати на їх отримання

 

Запитання щодо цінової пропозиції надсилайте на адресу: o.panshyna@redcross.org.ua з копією на zakaz@redcross.org.ua до 27.09.2019 07.10.2019

 

Цінові пропозиції приймаються за адресою:

01004 м. Київ, вул. Пушкінська, 30 або на електронну пошту zakaz@redcross.org.ua до 14-00 08.10.2019 року до 14-00 05.11.2019 року.

 

Методика обрання переможця конкурсу (процедури місцевої закупівлі). Спочатку серед поданих цінових пропозицій Тендерним комітетом відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Запиті. З відібраних цінових пропозицій Комітетом обирається пропозиція з найнижчою ціною та постачальник/виконавець, який подав таку цінову пропозицію, оголошується переможцем процедури місцевої закупівлі.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 3 робочих днів з дати розгляду цінових пропозицій. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 3 (трьох) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень всім учасникам місцевої закупівлі електронною поштою або розміщення інформації на сайті Товариства www.redcross.org.ua.

Укладання договору: Замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем, протягом строку дії його пропозиції, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації та пропозиції учасника-переможця. Умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту цінової пропозиції переможця процедури закупівлі. Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі. Зміни до договору про закупівлю оформлюються в такій самій формі, що й договір про закупівлю, а саме у письмовій формі шляхом укладення додаткової угоди до договору. У разі відмови переможця від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації, замовник відхиляє цінову пропозицію такого учасника та визначає переможця серед тих учасників, строк дії цінової пропозиції яких ще не минув.

 

 

 

Голова тендерного комітету                                               М.І.Доценко

                                                                                 

Share this post