В Одесі триває серія інформаційних сесій на тему комунікації з людьми з інвалідністю від Українського Червоного Хреста

В Одесі триває серія інформаційних сесій на тему комунікації з людьми з інвалідністю від Українського Червоного Хреста

У школах та ліцеях м. Одеси та Одеської громади тривають сесії з підвищення обізнаності щодо комунікації з людьми з інвалідністю. Ініціатива реалізується командою напряму фізичної реабілітації та соціальної адаптації Українського Червоного Хреста за сприяння Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту.

На базі Одеського навчально-реабілітаційного центру «Чути серцем» відбулась інформаційна сесія на тему «Комунікація з людьми з інвалідністю» для вчителів школи для дітей з порушенням слуху.

Учасники отримали практичні знання та поради:

  • як коректно пропонувати допомогу;
  • яких етичних норм варто дотримуватися;
  • чому інклюзивність означає рівність, повагу та безбар’єрне суспільство.

Діяльність напряму фізичної реабілітації та соціальної адаптації в Одеській області реалізується за підтримки Німецького Червоного Хреста та спрямована на розвиток інклюзивного середовища й підтримку тих, хто цього потребує.