У межах проєкту «Забруднення різними видами озброєння в Україні» Київська міська організація Українського Червоного Хреста передала комплект 3D-стендів «Міни та вибухонебезпечні предмети»
У межах проєкту «Забруднення різними видами озброєння в Україні» Київська міська організація Українського Червоного Хреста передала комплект 3D-стендів «Міни та вибухонебезпечні предмети». Стенди встановлено у «Кабінеті безпеки» Ліцею № 274 Дарницького району міста Києва.
Наочні матеріали допоможуть учням краще розуміти правила безпечної поведінки й орієнтуватися в питаннях мінної небезпеки. Завдяки стендам учителі та фахівці зможуть проводити інтерактивні заняття, а школярі — засвоювати важливу інформацію у зрозумілій і наочній формі.
Під час зустрічі з керівництвом ліцею також обговорили подальшу співпрацю — проведення інформаційних сесій, створення просвітницьких програм і впровадження превентивних заходів для формування безпечного освітнього середовища.
Це ще один крок до створення простору, де діти можуть навчатися безпечно. Співпраця освітніх закладів із Українським Червоним Хрестом сприяє розвитку культури безпеки серед дітей і підлітків, що є особливо важливим у сучасних умовах.
Передача макетів реалізувалася спільно з Дарницькою районною організацією та Департаментом гуманітарного доступу і захисту Українського Червоного Хреста. Фінансову підтримку надав Італійський Червоний Хрест.

