Український Червоний Хрест взяв участь у Робочій групі зі зниження ризиків надзвичайних ситуацій

Український Червоний Хрест взяв участь у Робочій групі зі зниження ризиків надзвичайних ситуацій

Керівник департаменту управління надзвичайними ситуаціями Українського Червоного Хреста взяв участь у заході «Підготовка тренерів для роботи в умовах конфліктів і насильства» (FCV Multiplayer Training of Trainers) та щорічному засіданні Робочої групи Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця з технічних питань зі зниження ризиків катастроф, що відбулося у Берліні 22–26 вересня.

Під час заходу він представив діяльність Українського Червоного Хреста у сфері зниження ризиків та цивільного захисту населення в умовах війни.

Так, під час заходу він поділився досвідом нашої команди щодо:

  • впровадження програм із підвищення стійкості населення до кризових ситуацій;
  • допомоги постраждалим громадам та питанням евакуації населення;
  • розвитку системи підготовки волонтерів і фахівців до надзвичайних ситуацій.

Такі зустрічі — це важлива можливість обмінятися досвідом з колегами з усього світу, обговорити сучасні методи зменшення ризиків катастроф і посилити міжнародну співпрацю заради безпеки людей.

Ми вдячні Німецькому Червоному Хресту за запрошення та постійне партнерство!