Начальник/-ця сектору з питань програмування грошових переказів та розвитку потенціалу і підтримки оперативної готовності

Начальник/-ця сектору з питань програмування грошових переказів та розвитку потенціалу і підтримки оперативної готовності

Національний комітет Товариства Червоного Хреста України (ТХЧУ) оголошує конкурс на посаду начальника/-цю сектору з питань програмування грошових переказів та розвитку потенціалу і підтримки оперативної готовності

Товариство Червоного Хреста України – найбільша гуманітарна організація України, яка одна з найперших реагує на всі надзвичайні ситуації в країні і надає допомогу тим, хто найбільше її потребує.

Відчуваєте, що можете зробити світ кращим? Приєднуйтесь до Товариства Червоного Хреста України, адже це:

 • можливість творити добро. Допоможіть тим, хто цього потребує, і відчуйте натхнення від зробленого внеску;
 • нові знання та навички. Пройдіть цікаві тренінги, станьте волонтером або співробітником і отримайте досвід, який стане у пригоді в житті;
 • друзі та однодумці. Приєднуйтесь до команди небайдужих людей, які завжди готові прийти на допомогу;
 • гордість за свої дії. Долучайтесь та відчуйтесь гордість за те, що ви – герой!

ТЧХУ – це тисячі людей по всій Україні, які щодня роблять світ кращим.

Метою цієї посади є управління командою відповідного сектора відділу інноваційного фінансування та програмування грошових переказів ТЧХУ, планування, розроблення, контроль за реалізацією програм, сприяння якості та підзвітності грошових програм.

Обов’язки:

 1. Підтримувати реалізацію Єдиного плану ТЧХУ на 2023-2025 рр.
 2. Управляти проєктами грошової та ваучерної допомоги, включаючи (але не обмежуючись цим) звітування по визначених показниках проєкту, документувати та надавати начальнику відділу усю необхідну інформацію, відповідно до узгоджених процедур звітності за проєктом тощо.
 3. Залучатися до співпраці та координації інших активностей грошових програм; а також брати активну участь у підтримці внутрішньої та зовнішньої координації відповідного сектора.
 4. Координувати діяльність в тісній співпраці з іншими відділами ТЧХУ, технічними координаторами і партнерами Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та іншими відповідними внутрішніми та зовнішніми зацікавленими сторонами.
 5. Розроблювати та поширювати передову практику впровадження грошових програм.
 6. Відповідати реалізацію моніторингу, оцінювання та звітування щодо поточного Єдиного плану ТЧХУ на 2023-2025 рр, а також контролювати моніторингові активності та звітування по проектах на рівні Національного комітету та регіональних організацій ТЧХУ.
 7. Переглядати та оновлювати відповідні компоненти грошових програм ТЧХУ (плани реагування, стратегії тощо) та розроблення пропозицій для донорів, за потреби.
 8. Розроблювати та просувати узгоджені підходи, інструкції та інструменти програм грошових переказів, включаючи постійні стандартні операційні процедури ТЧХУ та партнерів щодо програмування грошової допомоги.
 9. Підтримувати організацію та адміністрування діяльності з розбудови спроможності та оперативної готовності персоналу ТЧХУ, задіяних до грошових та ваучерних програм, на рівні Національного комітету, обласних організацій ТЧХУ за безпосередньої підтримки команди відділу та партнерів Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.
 10. У співпраці з відповідними зацікавленими сторонами оцінювати організаційні можливості для програмування та розробляти план дій для їх зміцнення на основі оцінки прогалин у спроможності та потреб персоналу відділу Національного комітету та регіональних організацій ТЧХУ, щоб посилити здатність ефективно впроваджувати якісні та підзвітні програми грошової та ваучерної допомоги.
 11. Розробляти, організовувати та проводити інструктажі та навчальні тренінги для працівників відділу Національного комітету та команд регіональних організацій ТЧХУ в контексті програмування грошової та ваучерної допомоги, а також суміжних необхідних напрямках діяльності, необхідних для імплементації проектів відділу.
 12. Інші завдання, визначені керівництвом ТЧХУ та керівником відділу, як пріоритетні.

Вимоги:

 • Повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр або доктор філософії), бажано у сфері фінансів, адміністрування, міжнародних економічних відносин.
 • Розуміння, знання та застосування принципів Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця у своїй професійній діяльності.
 • Розуміння гуманітарного контексту та соціальних потреб в Україні.
 • Два роки професійного досвіду у сфері грошової та ваучерної допомоги в неурядовій організації, міжнародній організації чи соціальній сфері.
 • Відмінне володіння комп’ютером MS Office, зокрема MS Word та MS Excel. Досвід роботи з Kobo Toolbox або альтернативними програмними додатками.
 • Відмінні навички комунікації, зокрема вміння налагоджувати зв’язки, розставляти пріоритети в роботі, сприяючи тісній співпраці та обміну інформацією.
 • Здатність зберігати спокій і професійність під час роботи під тиском задля досягнення результатів.
 • Здатність працювати самостійно та з в команді з представниками інших відділів та підрозділів ТЧХУ.
 • Відмінне знання державної (української) мови та сильні вербальні та письмові комунікативні навички англійською мовою (не нижче upper-intermediate), оскільки посада вимагає тісної співпраці з міжнародними партнерами, донорами та широким колом зацікавлених сторін.

Товариство Червоного Хреста України пропонує:

 • Цікаву, різноманітну та багатозадачну роботу;
 • Працевлаштування згідно КЗпП;
 • Своєчасну виплату заробітної плати;
 • Дружній і згуртований колектив однодумців;
 • Участь у тренінгах та семінарах в Україні та за її межами;
 • Унікальний досвід роботи в найбільшій громадській організації України.

Ми маємо на меті створити в ТЧХУ безпечне та інклюзивне середовище, яке забезпечить усім співробітникам, волонтерам незалежно від віку, статі та гендерної приналежності, етнічного походження, релігії, наявності інвалідності, сексуальної орієнтації рівний доступ до можливостей, захист їх гідності та рівність прав.

Ми є роботодавцем з рівними можливостями для всіх працівників, в тому числі для осіб з інвалідністю.

Ми не дискримінуємо у своєму виборі та працевлаштуванні на основі раси, кольору шкіри, релігії, статі, національного походження, політичної приналежності, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, сімейного стану, інвалідності, генетичної інформації, віку.

Сексуальна експлуатація та наруга заборонені в усіх формах. Організація впроваджує політику запобігання сексуальним домаганням, сексуальній експлуатації та нарузі, в тому числі на робочому місці.

Робоче місце: м. Київ.

Випробувальний термін – 3 місяці.

Просимо надсилати резюме із зазначенням бажаного рівня зарплати з позначенням посади за наступною адресою: vacancy@redcross.org.ua.

Зважаючи на велику кількість запитів, ми зв’язуємося з кандидатами, які повністю відповідають вимогам вакансії.

Share this post