У Запоріжжі Червоний Хрест України долучився до укомплектування Пунктів незламності

У Запоріжжі Червоний Хрест України долучився до укомплектування Пунктів незламності

Волонтери Запорізької обласної організації Червоного Хреста України облаштовують у Пунктах дитячі куточки і організовують харчування найменших українців. Поки батьки мають можливість у Пунктах зарядити мобільні пристрої, вийти на зв’язок, приготувати перекуси, діти можуть відпочити у таких куточках, помалювати та погратися.

З 23 листопада 2022 року у Запоріжжі та області почали працювати 6 мобільних і 15 стаціонарних Пунктів незламності на базі пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС України.

Рятувальники, враховуючи максимальний спектр потреб сучасності, встановили у Пунктах незламності потужні генератори для забезпечення електроенергії, супутниковий інтернет, зарядні пристрої для гаджетів, чайники і мікрохвильовки для забезпечення побутових потреб, чай та продукти швидкого приготування, аптечки,  ліжка для відпочинку. Крім того, у Пунктах громадяни можуть отримати консультацію стосовно дій у разі надзвичайних ситуацій різного характеру та довідкову інформацію.

Рекомендуємо ознайомитися з адресами пунктів – nezlamnist.gov.ua та записати адреси найближчих до вас пунктів на випадок аварійного відключення зв’язку чи електроенергії. Пункти працюють цілодобово.

Фото: ДСНС України.