У Полтаві відкрився Центр психосоціальної підтримки

У Полтаві відкрився Центр психосоціальної підтримки

У Полтаві відкрився Центр психосоціальної підтримки для людей, що вимушено покинули власні домівки, а також місцевих мешканців

Турбота про психічне здоров’я – основне завдання команди напрямку психосоціальної підтримки Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ). Під час кризових подій, особливо в період війни, кількість людей, які потребують допомоги, значно зросла. З метою забезпечення якісної підтримки та турботи про психічне здоров’я постраждалого населення в листопаді 2022 року в Полтаві відкрився Центр психосоціальної підтримки (ПСП).

Центр можуть відвідувати як дорослі, так і діти різного віку. В приміщенні знаходиться декілька кімнат, одна з яких функціонує як простір дружній до дитини, де хлопчики та дівчата можуть прийти програтись, а також взяти участь в заняттях за визначеним графіком. Окрім того, в Центрі ПСП облаштована зона для проведення заходів з метою психосоціальної підтримки для дорослих, кімната для проведення тренінгів, навчальних сесій для населення та для волонтерів ТЧХУ.

У Центрі проводяться сімейні заходи, заняття з елементами творчості для груп дітей та дорослих, а також організовуються активні ігри для найменших відвідувачів. Мета заходів з психосоціальної підтримки – допомогти учасникам зняти емоційну напругу, знайти способи подолання стресу, відчути себе у безпеці, заспокоїтися, а головне – корисно провести час з близькими та друзями.

Взяти участь у заході можна за попередньою реєстрацією, звернувшись до Полтавської обласної організації ТЧХУ або телефонуйте до інформаційного центру ТЧХУ 0 800 332 656.

До кінця 2022 року планується відкриття центрів ПСП ще в декількох обласних центрах України. Слідкуйте за нашою подальшою інформацією, щоб не пропустити новини щодо створення таких додаткових ПСП Центрів.

Більше про діяльність напрямку психосоціальної підтримки ви можете дізнатися на сторінці Психосоціальна підтримка Товариства Червоного Хреста України.