Допомога постраждалим при надзвичайних ситуаціях

Одним з важливих напрямків діяльності Товариства Червоного Хреста України є надання допомоги постраждалим при надзвичайних ситуаціях.

У випадку надзвичайних ситуацій Товариство координує свою діяльність з органами державної влади, зокрема Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством соціальної політики України.

Товариство є складовою загальнодержавної системи реагування на надзвичайні ситуації. Президент Товариства входить до складу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В процесі підготовки та при наданні допомоги постраждалим організації нашого Товариства проводять допоміжні рятувальні, медичні та соціальні заходи. В усіх підвідомчих організаціях сформовані недоторкані запаси найнеобхідніших речей та продуктів харчування для надання термінової допомоги постраждалим. Співробітники і волонтери Товариства по всій країні активно співпрацюють з місцевими підрозділами Державної служби України з надзвичайних ситуацій і беруть участь практично у всіх гуманітарних операціях місцевого та національного масштабу.

Посилення ролі волонтерів і населення в галузі цивільного захисту (ProVoice)