Нагородження співробітника ТЧХУ медаллю Флоренс Найтінгейл

Алла Новікова, провідний фахівець Товариства Червоного Хреста України, нагороджена медаллю імені Флоренс Найтінгейл за активність під час збройних конфліктів та стихійних лих, а також у сферах охорони здоров’я та медичної освіти.

Зараз Алла Новікова працює у Запорізькій обласній організації Товариства Червоного Хреста України у відділі Служби розшуку. Алла Іванівна має багаторічний стаж роботи та волонтерства у Червоному Хресті України. Крім того, вона є дипломованою медсестрою.

Таку медаль у цьому році отримали 25 видатних медсестер з 18 країн. Нагорода імені Флоренс Найтінгейл визнає виняткову мужність і відданість у роботі з постраждалими від збройних конфліктів або стихійних лих. Нагорода також вручається за зразкове служіння або новаторський дух у сферах охорони здоров’я та освіти медсестер. Номінантів висувають Національні Товариства, а обирає спеціальна комісія, до складу якої входять Міжнародний Комітет Червоного Хреста, Міжнародна Федерація Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та Міжнародна рада медсестер.

До історичної довідки, медаль імені Флоренс Найтінгейл — це нагорода, заснована Міжнародним Комітетом Червоного Хреста в 1912 р. для відзнаки дипломованих медичних сестер і добровільних санітарок, які регулярно співпрацюють з Національними товариствами Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, що надають медичну допомогу. На медалі, Флоренс Найтінгейл зображена зі світильником у руці — як символ милосердя.

Вітаємо нашу колегу Аллу Новікову з нагородою! Бажаємо наснаги та розвитку у професійній діяльності.