Червоний Хрест України та ТОВ «Докрадар» підписали меморандум про співпрацю

Сьогодні, 25 січня Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) та ТОВ «Докрадар» підписали меморандум про співпрацю. Згідно з документом, передбачаються спільні дії при реагуванні на надзвичайні ситуації і наданні домедичної та екстреної медичної допомоги постраждалим особам, використовуючи інформаційні технології та IT-програми, зокрема програмних продуктів ТМ «DocRadar».

Співпраця відбуватиметься за такими напрямами:

  •  інформування населення щодо можливостей виклику медичних фахівців та служб екстреної допомоги;
  •  розробка механізмів реагування на надзвичайні ситуації;
  • залучення Загонів швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України у наданні першої допомоги постраждалим під час кризових подій.

При будь-якій надзвичайній ситуації дуже важливе своєчасне прибуття спеціаліста з першої допомоги чи першої медичної допомоги до місця події, оскільки це може врятувати життя людини. І завдяки використанню новітніх технологій, знайти спеціаліста який може вчасно надати допомогу стане простіше і швидше. Тому Товариство Червоного Хреста України, як провідний лідер навчання населення навичкам надання першої допомоги і ТОВ «Докрадар», засновник мобільного додатку з реагування на надзвичайні ситуації «DocRadar», розпочинають плідну співпрацю.

«Загони швидкого реагування Червоного Хреста України завжди в епіцентрі: як під час нещасного випадку так і масштабних стихійних лих. Вони проходять спеціальну підготовку, аби правильно і своєчасно надавати першу допомогу постраждалим. Ми раді, що наша організація може поділитися досвідом у реагуванні на надзвичайні ситуації та долучитися до проєкту «DocRadar», аби разом турбуватися про безпеку і здоров’я людей», – зазначив Микола Поліщук, в.о. президента  Національного комітету Товариства Червоного Хреста України.

«Інноваційний, сучасний, український ІТ-продукт DocRadar, був створений і спрямований на допомогу людям.  Ми розуміємо, що в критичних ситуаціях навіть хвилини є вирішальними для порятунку життя людини. Наявність у мобільному додатку безкоштовного сервісу «Екстрений виклик» з геолокацією постраждалого дає змогу рятувальникам оперативно відреагувати і якнайшвидше надати допомогу. Саме така соціальна функція й утворила наше головне гасло: DocRadar  – Допомагає жити!  І в цій роботі DocRadar-у на благо звичайних людей, ми бачимо Товариство Червоного Хреста України своїм надійним партнером», – зазначив Олег Мусій, медичний директор ТОВ DocRadar.